• Mykidscorner
  2 Üye, 1 İleti

  Merhabalar herkezi grubuma ve bu güzel çocuk eğlence merkezine beklerim :)

 • Tutqu2cheege nin (Çiğdemin )dogum gunu
  2 Üye, 1 İleti
  Canım arkadaşım Çiğdem, dogum gunun kutlu olsun iyi ki dogdun ıyı kı varsın ıyı ki seni tanımışım
 • gaziantep anneler yeni taşınalar
  2 Üye, 1 İleti


      ben mine izmirden geldik 7 aydır antepdeyiz 4 yaş kızım var çalışmıyorum.

      benim kimi yeni gelen yalnızlık ceken ailellerle tanışmak istiyoruz

     yeni bir hayat ve kimseyi tanımyoruz  ..
 • beylikdüzündeki anneler
  2 Üye, 1 İleti

  18 aylık bi oğlum var.beylikdüzü migros civarında oturuyorum.oğluma bi oyun gurubu arıyorum.hadi sesimi duyan anneler çocuklarımızı sosyalleştirelim.tavsiye edeceğiniz oyun grupları varsa katılmaya hazırım.harhangi bi anaokulunun oyun grubuna giden çocuklarınız varsa lütfen bilgileri paylaşın.şimdiden teşekkürler:)

   

   

   

 • marmaris de yaşayan anneler...
  2 Üye, 1 İleti
  marmaris de yaşayan annelerin de bir grubu olsun istedim.bekliyorum:)
 • İzmir den Aktivite Haberleri...
  2 Üye, 1 İleti
  İzmir de çocuklar için gerçekleşecek aktivite haberlerini buradan paylaşalım...
 • ÇOCUK YETİŞTİRMEDE SEVGİ
  2 Üye, 1 İleti

   

 • BEKAR ANNELER GRUBU
  2 Üye, 1 İleti

  Bir nedenden dolayı eşleri ile yolları ayrılmış çocuklarını tek başına büyütmeye çalışan anneler bu grup altında toplanalım . Bizi en iyi biz anlarız birbirimize destek olur daha kolay atlatırız.

 • Pedagojik Oyun Grubu
  2 Üye, 1 İleti

  Pedagojik Oyun Grubu nedir?

  Merkezimizde çocuk ruh sağlığı ve eğitimi alanında çalışan psikolojik danışman tarafından yönetilecek bir oyun grubu oluşturulacaktır

  .Sözlük anlamı ‘’ eğitim bilimi ‘’ olan Pedagoji günümüzde daha çok çocuk ruh sağlığı ve eğitimi anlamında kullanılmaktadır.

  Kişilik ve beyin gelişiminin en hızlı olduğu 0-3 yaş dönemini ne kadar uyaran çeşitliliği ile zenginleştirirsek o kadar ileriki yaşlarda sonuçlarını görebilmekteyiz. Psikolojik danışma sürecinde destek almak için danışma merkezlerine başvuran danışanlarımızın yaşadıkları problemleri anlamlandırırken bu yaş dönemine değinmeyen çok az uzman ve psikolojik yaklaşım vardır. Bu dönemde bebeğe (çocuğa) karşı tutumları en iyi anlamamızı sağlayan yöntem, seçilen oyunlar ve oyunlarda gözlemlenen diyaloglardır.

  Yaygın tanımıyla bilinen oyun grubu temasından farklı olarak bu gruba farklı yaş düzeyleri dahil olabilmektedir. ‘’0-3 yaş anneli bebek-çocuk oyun grubu’’ oluşturularak çocukların hem oyun ihtiyacı karşılanmaya çalışılmakta hem de ebeveynleri bu sürece dahil ederek aile danışmanlığı hizmeti sağlanmaktadır.

  Annenin olduğu bir grupta bebek(çocuk) dayanması çok güç olan ayrılık sancısını yaşamadan hem kendine olan güvenini hem de diğerlerine karşı duyulan güveni pekiştirmektedir.

 • ücretsiz izni 2 yıl kullanan memur arkadaşlar buyrun
  2 Üye, 1 İleti
  ben çalışmayı seven biriym.ama çocuğum oduktan sonra okada hassaslaştım ki..benim annem de öğretmendi..şu gün omuş sizi kırklıyken bıraktım gittim diyerek üzülür..Bu üzüntüyü ,pişmanlığı yaşamamak adına bu izni kullanmak istedim..Artı istanbul da güvenbileceğim hiç kimse yok ne bir aile ne bir komşu..Kreş derseniz iki çocuğuma birden maaşımın tümü gidiyor ve 3 yaşından küçük bırakmak istemedim onları..Şuan biri 2 buçuk diğeri 1 yaşında 2 tane bebeğim var.İkiz gibi büyüyorlar..büyük kızım 2 yıl iznim bitince 3 buçuk,diğeri ise 2 yaşında olacak..küçü biraz daha şanssızolacak..çünkü 3 yaşından küçük lacak..pdagoglar 3 yaşından önce önermiyrlar kreşi..657 yi incelediğimde Knunun izinler bölümünün (E)maddesinde ( 5yılınıtamamlayanlar 1 yıl daha ücretsiz izin alabilirler) yazıyordu..bunu okuduğumda çok mutlu oldum..ve bu konuyu iyi araştırıp almayı dşünüyorum siz düşünür müydünüz?buyrunpaylaşalım....
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...