• Antalyada 12-24ay oyun grubu
  1 Üye, 0 İleti
  cocuklar anneler tanıssın guzel aktıvıteler yapılsın
 • Türk Amerikan Derneği Preschool
  1 Üye, 0 İleti
  Ankara çayyolunda hizmete açılan Turkish American Association Preschool Bir İngilizce Okuludur.

  TAD Preschool Farkı

   

  TAD Preschool’un mükemmelliğe olan inancı, çocuk, ebeveyn ve eğitimcilerin kendi yeteneklerini değerlendirme ve bireysel potansiyellerini keşfetmelerine yönlendirmektedir.

  TAD Preschool eğitim felsefesinde çocuklarımızı farklı açılardan geliştirerek kendi vasıflarının farkında olan, güçlü taraflarını bilen ve bunları olumlu şekilde kullanan, modern dünyada kendi ayakları üzerinde durabilen ve farklı ortamlarda farklı dilleri akıcı şekilde kullanarak iletişim kurabilen nesilleri yetiştiriyoruz. TAD Preschool eğitim sisteminde çocuklarımız:

  Gördükleri şeyleri yorumlama, önemini kavrama ve sebep sonuç ilişkileri kurma;  ü

  Derslere entegre edilen bilişsel, sosyal, duygusal ve akademik becerileri edinip geliştirme;  ü

  Farklı pedagojik yaklaşım ve metotlar aracılığıyla bilgileri edinme ve bireyselleştirme;  ü

  Öğrenmenin sosyal ve entelektüel bir aktivite olduğunu anlamaları için sınıf arkadaşları, öğretmenleri ve eğitmenleri ile işbirliği yapma;  ü

  Bilgisayar teknolojileri ve dijital iletişimin faydalı kullanımını geliştirme;  ü

  Yabancı dilleri akıcı bir şekilde konuşup iletişim kurma;  ü

  Liderlik vasıfları geliştirme;  ü

  Sanata yönelik becerileri ortaya çıkarıp geliştirme;  ü

  Giderek zorlaşan dünya koşullarında öğrenme süreçlerini içselleştirme ve faydalı şekilde kullanma gibi becerileri geliştirip edinirler.  ü

   

  www.tadpreschool.com

  Her birey farklı alanlara ilgi duymakta ve farklı alanlarda daha başarılı olmaktadır. TAD Preschool, tüm öğrencilerimizin kendilerini daha iyi tanıyabilmeleri, kuvvetli yönlerini keşfetmeleri ve ilgi, beceri ve eğilimleri doğrultusunda yönlendirilebilmeleri için tüm öğrencilerini belirli aralıklarla yetenek ve beceri testlerine tabii tutar. Bu sayede öğrencilerinin gelecekte kendilerini daha mutlu hissedecekleri ve daha başarılı olacakları alanların tespit edilmesi ve öğrencilere bu doğrultuda rehberlik sunulması hedeflenmektedir.

  İLGİ ve BECERİ REHBERLİĞİ

   

  TAD PRESCHOOL Pedagog ve Uzman Psikologları tarafından verilecek olan hizmetler sayesinde ise; çocuklarımızın okula uyum sürecinden, mezun oluşlarına kadar, değerlendirilmesi, gelişimleri ile ilgili ailelerin bilgilendirilmesi, gelişim dönemlerinde yaşadıkları problemlerle ilgili ailelere rehberlik verilmesi, ihtiyaç duyulan konularda seminerler ve aile toplantıları düzenlenmesi yoluyla, ailelere sürekli bir değişme ve çocuklarıyla birlikte gelişme olanağı sunacaktır. Yıl içerisinde Pedagoglarımız ve Uzman Psikologlarımız tarafından her öğrencimiz için ayrı ayrı; Derslerde gösterdiği başarı, katılım, kendini ifade etme ve aylarına göre gelişim durumları raporlanarak, çocuklarımızın dosyalarına koyulacaktır. Ailelerimiz bu konuda düzenli aralıklarla Uzmanlarımız tarafından bilgilendirilecektir. Anne ve Baba ile eşgüdümlü gitmeyi hedefleyen TAD için, siz değerli velilerimizden gelecek destek çok önemlidir.

   

  Aile Danışmanlığı Hizmeti

   

  Öğrencilerin bireysel öğrenim farkları ile algılama yöntemlerine yönelik eğitim materyallerinin geliştirilmesi son derece önemlidir. Buradan hareketle TAD Preschool’da ki tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin faydalanabileceği, ihtiyaç ve ilgi alanlarına hitap eden, uygulamaya ve iletişime dayalı materyaller, TAD Preschool’un akademisyenlerden oluşan Materyal Geliştirme Uzmanlarınca geliştirilmektedir. Bu sayede TAD Preschool öğrencilerimiz denenmi

 • Transmedya Ev Taşıma
  1 Üye, 0 İleti

  Ev Taşıma Firması

  Ev Taşıma Firması olarak hizmet veren Transmedya Nakliyat modern dizayn edilmiş kapalı kasalı kamyon ve kamyonetlerle ev taşıma hizmeti vermektedir.

  Ev taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimiz taşıma öncesi firmamızdan ücretsiz olarak ambalaj malzemesi ve kutu koli isteyebilirler.

  Taşınmak için firmamızdan mutlaka en az 7 iş günü önceden randevu almalısınız.(acil durumlar hariç)

  Transmedya Nakliyat ev taşımada komple paket hizmet vermektedir.

  Firmamız çalışanları kesinlikle ev taşıma uzmanı olup  sigortalı ve devamlı elemanlarımızdır.

  Her ev taşımadan önce exper tespiti firmamız tarafından ücretsiz yapılır.

  Eski Evinizi Yeni Evinize Transfer Ediyoruz Siz Sadece İzleyin
 • Dila nazın doğum günü
  1 Üye, 0 İleti

  Merhaba arkadaşlar 14 Haziran kızımın 1.yaş günü ben istanbul idealtepedeyim kızımın doğum gününe gelmek istermisiniz gelmek isteyen olursa iletişim bilgilerini veririm

 • GAP-ZARA-MEXX-ADİDAS Pazaryerime bakmadan geçmeyin...
  1 Üye, 0 İleti

  Ürünler çok az giyilmiştir.sormak istediklerinizi lütfen özelden yazın,tek tek ürünleri açıp okumak zor...

 • Güvenlik tedbirleri
  1 Üye, 0 İleti

  Arkadaşlar, son zamanlarda yaşanan ev kazaları veya iğrenç olaylar hepimizin malumu. Hepimizin en kıymetlilerini korumak için elimizden geleni yapmamız lazım, mümkünse gözümüzün önünden ayırmamamız lazım. Bu konuda alınabilecek önlemler hakkında yardımınızı istiyorum. Daha doğrusu ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama atladığım birşey varsa sizden öğrenmek isterim. Benim kendimce aldığım önlemler;

  -Evin bütün cam ve balkon kapılarında güvenlik kilitlerimiz var. Ayrıca evin kapısı gün içinde/gece sürekli kilitli. Deterjanlar kilitli dolapta ve kapısı sürekli kapalı duran banyoda muhafaza ediliyor (ve oğlum kapıyı açamıyor). Parka gittiğimizde kimsecikler yoksa geri dönüyoruz, biraz kalabalık olduğunda (çocuğu gözden kaçırmamak kaydıyla) kalıyoruz. Televizyonlarımız henüz duvara monte edilmedi ama malesef televizyonların üzerine düşüp de hayatını kaybeden çocukların sayısı oldukça fazla. bu yüzden en kısa zamanda onları da duvara monte edeceğiz.Benim oğlum henüz cinsellikle ilgili birşey anlatmak için küçük, sadece mesela elini göğsüme götürdüğünde ''kimsenin memişleri ellenmez annecim'' diyorum. Oğlumu dudaktan öpmemeye gayret ediyorum ki, bu olayı normalleştirmesin. Ocakta yemek varsa illa duvar tarafında pişiriyorum, ne olur ne olmaz diye ön tarafa koymuyorum. aynı şekilde çay da hep arkada. fırınımızda güvenlik kilidi var, kepeğını açamıyor ama mesela geçen gün fırını çalıştırmış. o öğlen uykusuna yatınca, bende yatağa yattım. sonra bir su içeyim dedim, mutfaga bir girdim ki, fırın çalışıyor, içerde bir koku anlatamam. o sırada fırının içinde kutusuyla bulunan kurabiyelerden geliyormuş. Allahtan kutu alev almamış. bu olaydan sonra fırının içine de fırın kaplarından başka birşey koymaz oldum.

  Allah'ım hepimizin çocuklarını korusun, bizlere bağışlasın ve düzgün insanlarla karşılaştırsın. Aklınıza gelen başka şeyler varsa sizler de paylaşırmısınız?

 • kadıköy kalamış yatılı bakıcı aranıyor
  1 Üye, 0 İleti
  6 aylık bebeğime bakacak ve bebek işlerinin yanı sıra basit yemek yapımı gibi işleri de yapabilecek güleryüzlü güvenilir birii arıyorum.

  ilgilenenler bana bu umaradan ulaşabilir
  05335705060
 • Kayser"li bebekli anneler
  1 Üye, 0 İleti
  Kayseri de yaşayan, bebeğini büyüten, yeni anne olacak veya anne olmak isteyen, paylaşmak istediklerini kolaylıkla dile getirebileceği, sorular sorabileceği, bebekleri ile oyun grubu kurabileceği, ileride güzel aktiviteler yapmak için kolaylıkla iletişime geçebileceğiniz arkadaşlar arayanlar için kurulmuş bir gruptur.
  İlk üyesi benim çünkü Kayseri'ye yeni geldim. 9 aylık bebeğimi büyütürken edindiğim deneyimlerimi, endişelerimi, sıkıntılarımı veya sevinçlerimi paylaşabileceğim benim dilimden anlayan arkadaşlara ihtiyacım var. 

 • ÇAYYOLU ÜMİTKÖYDE OYUN GRUBU ANAOKULU ARAYANLAR.
  1 Üye, 0 İleti
  YAPA ÜMİTKÖY ANAOKULUNU ablam devraldı. Sistemini ve Yapa Cinnahı nasıl bir noktaya getirdiğini bildiğim için bir denemenizi öneririm. Hem yeri,hem içi ,hem de bahçesi bir anne olarak beni çok etkiledi. Neredeyse haftanın hergünü İngilizce var.Öğleden sonra aktif program var.Televizyon ,çizgifilm yok..Nasıl anaokuluna değer katan Bireysel Destek sistemi uygulamaları.Burada detaylarını yazamıyorum sistemin ama ilgileneler mutlaka aramalı. Ayrıca bu ay oyun grubu hizmetini de getiriyor. Cinnah yapadaki gibi.... haftada 2 gun ıle başlıyorlar....
 • süt alerjisi olan bebeği olanlar
  1 Üye, 1 İleti
  süt alerjisi olan ve hatta çapraz reaksiyon sebebiyle içinde ne sütü olursa olsun hiçbirşey yiyemeyen bebeğiniz mi var benim bebeğimde 4. derece inek sütü alerjili paylaşımlarınızı bekliyorum neler yedirip  içirdiğinizi birbirimize yardımcı olalım:)) çünkü biliyorsunuz çok zor bi durum
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...