• bakıcı hikayelerim
  1 Üye, 1 İleti
  merhabalar  bakıcılar hakkındaki doğru ,yanlış ,abartılmış  şehir efsanelerinden sonra bende şimdiye kadar ki iş deneyimim ve seçici olarak onlarca ailelerle görüşmüş ve ancak şimdiye kadar 3 düzgün aileyle çalışarak iş yaşamımı sonlandırmış başka sektörlerde iş arayışına girmiş bulunmaktayım ,bunların sebeplerini yavaş yavaş beni takip eden arkadaşlar varsa yazacağım .......lütfen bu konuda tecrübeleri ,sıkıntıları olan bakıcılar da gurubu ma katılsın ,,ön yargıları kıralım ,birbirimize güvenmeyi  deneyelim .......ilk iş tecrübem  (2 yıl ),2.iş tecrübem (1yıl)sürmüştür.2 ailemden de bebekler kreşe başladığı için ayrılmak durumunda kaldım ,3. ailem de çok tatlı bir bebeğimiz kısa zamanlı çalışma durumunda kaldım taşındıkları için ,3 çalıştığım ailemde benim için çok özel ,sevgi dolu idiler ,düşünüyorum da insan birbirini hiç kırmaz mı?,hiç yanlış anlamaz mı?hiç sorun yaşamaz mı? tüm çalıştığım aileleri ve bakımını üstlendiğim bebekleri hiç unutmayacağım ,hepsi benim için özel ,şu an telefonda ve fırsat buldukça görüşmekte yim ama bir gün hayat bu aramıza mesafeler girse de hep sevgiyle anacağım ,gel gelelim asıl sadede peki bu kadar iyi iş tecrübelerimden dolayı niçin bu iş kolunu bırakıyorsun diyeceksiniz ,seçici olmamdan kaynaklanan ve arada iş arayışımdan dolayı tanışmak zorunda kaldığım ailelerin tavırları sebebiyle ....devamını yazacağım .....
 • 19 aylık bebekleriniz kaç kilo ve kaç santim
  1 Üye, 0 İleti
  BENİM KIZIM 88CM KİLOSU 12.400 SİZLERİNKİ VE ÇOK HARAKETLİ BİR ÇOCUK...
 • kreş,çalışma,firma
  1 Üye, 1 İleti
  Merhabalar,
  Aylardır iş arayışındayım yalnız maalesef yakınımda pek uygun birşey yok.
  Uzak yerleri pek seçmek istememiştim yalnız kreşi olursa sorun çözülür gibi.

  Mecidiyeköy-Beylikdüzü arasında kreşi olan firma biliyor musunuz (zorlu,arçelik gibi)
 • bir gozune kan geldi
  1 Üye, 0 İleti
  oglumun yaklasik 1 haftadir gozune geldi ve duzelmek bilmiyor ustelik iyi de uyumuyor aranizda cocugu oyle olan varmi
 • Brekiel pleksus
  1 Üye, 0 İleti

  Şükran çakmak normal doğum yapmam da ısrar ederek bebeğimin sağ kolunda brekiel pleksus oluşmasına sebep oldu. Normal doğumun riskleri arasında bu durumun olduğunu başıma gelince öğrendim. Benim gibi kimsenin başına gelmesin diye bu grubu kurdum. Brekiel pleksus doktor hatası ile oluşan bir durumdur. normal doğumu becerememeli sebebiyle oluşuyor. Bebeğimin kolu hiç bir zaman diğer koluyla aynı olmayacak. Bunun sorumlusu şükran çakmak tır. Doğumdan 12 saat önce bebeğin kilosunu 3800-4000 gr olur dedi bebek 4450 gr doğdu ve ben sezeryan olmak istememe rağmen Birinci'yi doğurdun bunuda doğurursun diyerek doğum sancılarımız gelmesini muayeneyle sağladı ve çok zor bir doğum yaşadım. Bir daha adını bile duymak istemiyorum . Şükran çakmak bir kere aradı daha ne aradı ne sordu onu Allah'a havale ediyorum. Ankara'da yaşayanlar doğum doktorunuzu seçerken çok dikkatli olun. Benim yaşadıklarımı Rabbim kimseye yaşatmasın. Bundan sonra hiç kimseyE normal doğum önermem en güzeli sezaryandır. Hem anne hem çocuk sağlığı açısından bence.

 • Pepe
  1 Üye, 0 İleti
  Pepee okul öncesi yaş grubu için, özel olarak tasarlanmış, Türkiye' nin ilk çizgi film projesidir. 2008 yılında ilk yapımına başlanan senedir Türkiye'nin en çok izlenen çocuk kanalı TRT çocuk kanalında yayınlanmaktadır. Bütün bölümleri ve yayınları reyting rekorları kırmakta. Çizgi filmin diğer kahramanları arasında pepe nin annesi, babası, dedesi, ninesi, kız kardeşi Bebe, arkadaşları zulu, maymuş, zuku ve şila adında bir kuzeni vardır
 • crocs ariyorum
  1 Üye, 0 İleti

  2.el uygun fiyata 25 numara crocs ariyorum kizim icin.

 • Çogul Çocuk Anneleri Haberdarmısınız
  1 Üye, 0 İleti
  ikiz ve çogul çocukların ve ailelerinin sesi olarak hem sosyal hemde eğitim çalısmaları ile hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen "Sıra Dışı Annelik" dernegini tanıyıp "BİZ KAÇKİSİYİZ" formunu doldurup kendinizden haberdar ederek Türkiyedeki sayımızı ögrenmemize katkı saglayabilirsiniz. 

  Sizleri aramızda görmek istiyoruz. • YURTDIŞINDAN BEBİŞLERE CİCİŞLER!!!
  1 Üye, 0 İleti
  merhaba arkadaşlar yurtdışından oğluma getirmeye başladığım cicileri şimdi herkesin faydalanması için getirtiyorum...isterin alın ister almayın ama bir göz atmanızda fayda var derim.
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...