• Çocukken utandıklarımız,sıkıldıklarımız,hoşlanmadıklarımız..
  34 Üye, 11 İleti
  Annemizin,anneannemizin,babannemizin velhasıl büyüklerin çocukken hoşlanmadığımız,sıkıldığımız davranışlarını,yemek taktiklerini paylaşalım...
 • 2009 temmuz bebekleri....
  34 Üye, 3 İleti
  2009 temmuzunda doğan bebişlerin anneleri nerdesiniz? :)))))))
 • 2.EL KIZ BEBEK GİYİM GRUBU
  34 Üye, 4 İleti
  ELİNİZDEKİ TEMİZ VE MARKALI KIZ BEBEK GİYİMİNİ EKLEYİP SATIŞA KOYAİBLİRSİNİZ =)
 • 2,5 yaşında kreşe gitmenin olumlu olumsuz yanları
  33 Üye, 2 İleti
  2,5 yaşında kızım şu anda ve annane ile yetişiyor haliyle şımarık ve paylaşmayı bilmeyen bir çocuk oldu çıktı. herşeyi istiyor hiç bir şeyede hayır denmediği için de hayır kelimesine tahammülü yok ve bu sene eylül ekim sezonunda kreşe vermeyi düşünüyorum ama yaptığım araştırmalara ve kişilerin fikirlerine bakılırsa mecbur kalmadıkça 4 yaşına kadar kreşe vermememiz görüşündeler ama bu durumda çığırından çıkan bir hal almış durumda ne yapacağımızı bilemedik aynı durumda olan arkadaşlardan görüş ve öderilerini bekliyoruz . sevgilerimle
 • 40 yaş ve üzeri anneler
  33 Üye, 5 İleti
  40 yaş ve üzeri anneler le yazışmak ve sorunları  paylaşmak istiyorum. İkinci çocuk da olsa , benim kadar geç kalmış bir anne varmı merak ettim. Vaarsa eger tanışmak istiyorum.
 • 18-24 ay Ataşehir Grubu
  32 Üye, 13 İleti
  Merhaba,

  Oğlum Alp şu anda 18.5 aylık ve artık bir oyun grubumuz olsun istiyorum. Haftada 1, 2 kez birimizin evinde toplansak veya Ataşehir içinde biryerde (mesela Kamelya çarşı'daki oyun alanında-biz ne zaman gitsek kimse yok:( - buluşsak, çocuklar da birlikte vakit geçirseler diyorum:) Alp henüz birlikte oynamıyor, belki de pek fazla yaşıtlarıyla biraraya gelemediği için, ama bağımsız da oynasa etrafında olup biteni çaktırmadan izliyor. Düzenli olarak biraraya gelirlerse sosyal gelişimlerine çok faydası olur diye düşünüyorum. Ne dersiniz?
  Biz İnci Bloklarında oturuyoruz (Ata Bloklarının arkası - Tapu Dairesi'nin yanı).
  18-24 ay arası bebeği olup bu civarda oturan anneleri grubumuza bekliyoruz:))))
 • sünnet...
  32 Üye, 3 İleti
  Ne zaman yaptırmalı...yaptıran anneler neler yaşadılar?Deneyimlerimizi paylaşalım mı?
 • biri bana akıl versin
  32 Üye, 3 İleti
  aklımıza takılanları paylaşabileceğimiz, akıl danışabileceğimiz bir grup olsun istedim.
  buyrun:)
 • annelerden annelere tavsiyeler
  32 Üye, 2 İleti

  bu gruba guncellemerde tavsiye edilen ancak herkese ulaşmadığı gibi zamanla kaybolan bilgileri toplamak ve paylaşmak amaçlı kullanalım. yine bugulog'da bu amaçla yazılmış bazı tavsiyeler de toplu olarak bulunabilir.

 • Düşünen Hayvan
  32 Üye, 7 İleti
  Doğanın bir parçası olduğumuzu ve öyle kalmak istediğimizi söyleyip duruyoruz ama bunu gerçekten yapabiliyor muyuz? Öğretilen değerlerle birlikte sahip çıktığımız alışkanlıklarımız gerçekten vazgeçilmez ihtiyaçlar mı? Hayvanlar ve bitkiler nerede duruyor bu karmaşanın içinde?
  Böyle kafa karıştırıcı soruların gerçekten yanıtları var mı? Bu sorular biter mi? Bitince yanıtlar kimseyi tatmin eder mi? 

  Hepsi ve daha fazlası :)
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...