• edebiyatsever anneler
  9 Üye, 1 İleti
  anlatmak da sanattır diyen anneler,toplaşsak diyorum?
 • Erkek Anneleri
  9 Üye, 1 İleti

  Oğlumuzla başbaşa ya da ailecek yaptığımız, oğlumuzun en çok sevdiği ve biz annelerin en çok sevdiğimiz aktiviteler neler?
  Birden fazla çocuğu olanlar oğlumuza özel zamanları nasıl planlıyoruz, neler yapıyoruz?

 • Spor Tutkunu Nurturialılar
  9 Üye, 2 İleti
  Futbol, basketbol, voleybol, Turk ve Dunya ligleri, her sekılde seyirci veya katılımcı olarak spora ılgı duyanların bulusma yeri.
 • 3 yaş grubu bursalı anneler haydi bu grupta buluşalım.
  9 Üye, 2 İleti
  BURSA VE ÇEVRESİNDE YAŞAYAN BÜTÜN ANNELER ÇOCUKLARINIZ İÇİN  DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EN İYİ GELECEK PLANLARI VE NE OLMASINI İSTİYORSUNUZ. HAYALİNİZ İSTEKLERİNİZ VE DUYGULARINIZ. PAYLAŞIM İÇİN YAZABİLİESİNİZ.
 • Alsancak Aile Danışma Merkezi
  9 Üye, 3 İleti

  Aile Danışmanlığı, değişim ve gelişimi sağlamak amacıyla aileler ya da yakın ilişkide bulunan çiftlerle çalışılan bir danışmanlık sürecidir. Çiftler ya da aile üyeleri arasındaki iletişim ve etkileşim sistemlerinde değişiklik yapmayı hedefler. Aile ilişkilerinin psikolojik sağlık için önemli bir etken olduğunun altını çizer.

  Bizler de uzman psikologlar olarak sizleri bilgilendirmek için buradayız...

 • sütün gelmesi için ilaç gibi buluş..
  9 Üye, 1 İleti
  kıslar sütü az gelenler deneyin görün :))
 • 2010 Aralık anneleri
  9 Üye, 3 İleti
  gruplarda göremedim yokmu aralık annesi
 • BURSALI BEBEKLER
  9 Üye, 1 İleti
  ŞİMDİDEN TANIŞALIM BURSALI YENİ ANNELER BENİM KIZIM 3 AYLIK
 • 2015 MAYIS BEBEKLERİ
  9 Üye, 2 İleti
  Geçtiğimiz bir kaç hafta önce anne olacağımız haberini öğrendik :) Hepimiz bebeğimizin cinsiyetini, sağlıklı olup olmayacağını ve kendimizle ilgili değişiklikleri merak ediyoruz. Peki bu süreci beraber geçirmeye ne dersiniz?
 • Invidyo Bebek/Bakıcı İzleme Hizmeti
  8 Üye, 1 İleti
  Merhabalar,

  Biz Invidyo bebek/bakıcı izleme hizmetini geliştiriyoruz. Invidyo kolay kullanılabilen, gelişmiş kamerası ve akıllı görüntü özetleme özellikleri sayesinde evinizden ve bebeğinizden uzaktayken içinizin rahat etmesini sağlamayı hedefleyen bir hizmet. 

  Biliyoruz ki önemli olan geliştirilen sistemlerin teknik özellikleri değil kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması ve problemlerini çözmesidir. O yüzden Invidyo'nun yeni versiyonunu Nurturia ailesi ile birlikte geliştirelim istiyoruz.  

  Amacımız anne ve babaların çocuklarının yanında olamadıklarında, iş yerinde veya herhangi bir sebeple evden uzaktayken, çocuklarının yanındaymış gibi hissedebilemleri.

  Yazılım ve donanım ODTÜ Teknokent'te yer alan ekibimiz tarafından geliştirildiği için sisteme istediğimiz özellikleri ekleyebiliyoruz. Sadece hayal gücümüzle ve teknolojinin limitleri ile sınırlıyız.

  Bizim en keyif alarak geliştirdiğimiz özelliğimiz sistemin videoları otomatik olarak analiz edip, gün içindeki önemli anlardan bir özet oluşturması. Invidyo bebeğin ağladığı anları, görüntüde hareket olan anları, bebeğin yüzünün kamerada gözüktüğü anları otomatik olarak tespit ediyor. Gün içinde önemli olayları veya hoşunuza gidebilecek anları içeren 2 dakikalık bir video özeti hazırlıyor. Siz de günün sonunda eve döndüğünüzde bunu izleyerek, gün içinde ne olmuş ne bitmiş hemen görebiliyorsunuz.

  Bunun dışında aşağıdaki özellikleri geliştiriyoruz. Bu özellikleri www.invidyo.com/YanindaOl web sitemizden de inceleyebilirsiniz.

  - Invidyo çok kolay kuruluyor. Herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden iki dakika içerisinde kurulum tamamlanıyor.
  - Görüntüler web sitemizden ve mobil cihazlarımızdan izlenebiliyor. 
  - İsteyen kullanıcılarımız aylık kayıt paketi alarak görüntülerini buluta kayıt edebiliyor.
  - Invidyo kamerasında iki saat yetecek kadar pilimiz var. Internet ve elektrik kesilse bile kamera görüntü alıp kayıt edebiliyor sonra internet geri gelince görüntüleri tekrar İnvidyo bulutuna yükleyebiliyor.
  - Invidyo kamerası içinde sıcaklık, nem ve hava kalitesi sensörleri var. Bu sayede bebeğinizin bulunduğu odanın sıcaklığı uygun değerlerde mi, nem seviyesi yeterli mi, oda sağlıklı bir şekilde havalandırılmış durumda mı tüm bunları Invidyo üzerinden takip edebiliyorsunuz. 
  Buradan takip ettiğiniz değerler önceden belirlediğiniz sınırların dışına çıkarsa sistemin cep telefonunuza alarm göndermesini sağlayabiliyor, geçmişteki kayıt edilen değerleri grafik arayüz üzerinden görebiliyorsunuz. 
  - Ürünümüz çift yönlü konuşmayı da destekliyor. Mobil uygularımıza konuştuğunuzda sesiniz kameradan duyulabiliyor. Örnek olarak anne evden uzaktayken bebek evde bakıcının yanında ağlıyorsa anne mobil uygulamamız üzerinden bebeğe sesini duyurup onu sakinleştirebiliyor. Eğer isterse kendi sesi yerine kayıtlı ninni veya diğer melodileri de bebeğe dinletebiliyor.
  - Gece görüş, WIFI veya kablolu çalışma özellikleri var.


  Invidyo'nun yeni versiyonunun üretimine Mayıs ayı sonunda başlamayı planlıyoruz. Bu ortak çabaya katılarak ürünümüzün geliştirilmesine katkı sağlayacak anne babalardan 10 tanesine ürünümüzü hediye edeceğiz.  

  Sizden istediğimiz bebeğinizden uzaktayken en çok neyi merak ediyorsunuz, bebeğin en çok hangi anlarını görmek hoşunuza gidiyor, böyle bir bebek/bakıcı izleme hizmetinde ne gibi özellikler olmasını istersiniz, tüm bunları bizimle paylaşın. Hem fikirlerinizle ve ihtiyaçlarınızla ürünümüzü şekillendirmede rol alın, hem de kendi şekillendirdiğiniz üründen kazanma şansını yakalayın.
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...