• üsküdar civarında 15-18 aylık bebeği olan anneler
  6 Üye, 1 İleti
  üsküdar civarında 15-18 aylık bebeği olan annelerde tanışmak görüşmek ve çocuklarımız için sosyal aktivite alanları oluşturmak istiyorum.katılımlarınızı bekliyorum.
 • izmitte 16 aylık sonrası bebek anneleri
  6 Üye, 1 İleti
  aynı yaş grup bebeklerin bir araya getirme ve sorunları paylaşabilme...
 • Kucakçı bebekler
  6 Üye, 1 İleti
  Kucaktan inmeyen ,biraz kendi hallerine bırakılınca hemen sıkılıp mızmızlanan bebekler...Zaten öyle mi doğdular yoksa sebep biz miyiz?Sorgulamak ve yaşanan sıkıntı ve çözüm yollarını paylaşmak için katkılarınızı bekliyorum...
 • 2012 BEBEKLERİ
  6 Üye, 12 İleti
  2012 yılında miniklerini kucağına almış anneler,toplaşalım:)
 • 2012 kasımda dünyaya merhaba diyenler
  6 Üye, 1 İleti

  Kızımın dönem arkadaşları ve anneleriyle paylaşımda bulunmak

 • 0-6 yaş Beylikdüzü Kreş
  6 Üye, 0 İleti
  8 aylık kızımı 0 yaş kreşe göndermeyi düşünüyorum.bakıcı bulamadım bulsam güvenemedim.Önerileriniz neler 0 yaş gönderen var mı ? tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
 • 1 yaş ta olan anneler
  6 Üye, 1 İleti
  merhaba arkadaşla 1 yaşındakı bebklerınız neler yapıyor boyları kılosu nasıl  ve en cok merak ettıgım süt ve yoğurt ne seıklde verıyorsunuz ben artık hazır sut veya çocuk sutlerı kullanmayı düşünüyorum sızler ne  dusunuyosunuz bu konuda
 • 8 mart kadınlar günü çekilişi
  6 Üye, 1 İleti
  çekiliş yapalımmı hanımlar :)katılmak isteyenler kimler
 • Ankara'da 10-18 aylık bebeklerle hafta sonu buluşalım
  6 Üye, 1 İleti

  Çalışan anneler olarak hafta içi gruplara katılamadığımız için biz de kendi aramızda hafta sonları buluşup bebeklerimizle keyifli vakit geçirebiliriz..

 • Adeno virüsü ve öksürük-kusma-ateş-ishal
  6 Üye, 1 İleti
  Yüksek ateş öksürük ve az da olsa burun akıntısıyla başlayan bir süreç:Ateşi 39 lara kadar yükseldi;öksürük atakları fenaydı gerçekten.Ateşi 39 lardan yukarı dönmeye başladığı zamanlarda iki farklı ateş düşürücüyü dönüşümlü kullandım.

  Can ın dr u buralarda olmayınca onu bekleyelim derken korkmaya başladım artık ve bir özel hastanenin çocuk servisine Can ı götürdük.Malum antibiyotik yazdı.Boğaz kültürü yapın lütfen dediğimde gerek yok ve geç kalmayın ilaç kullanmakta gibi ifadeleri kullandı.ısrarlarım üzerine boğaz kültürü ve hemogram bakıldı.3 günden önce çıkmaz denilen sonuç diğer sabaha çıktı.Kültür 24 saatte sonuç veriyor aslında.Sonuçta boğazda doğal flora dışında üreme yoktu gereksiz bir ilaç kullanımının köşesinden dönmüş olduk.

  O akşam Can a 1 doz ventolin verdim ;öksürük atakları azalmaya başladı.Ateş te 3 günden sonra çıkmadı artık 

  TAm iyileşti derken 4.gün ishal ve kusma başladı.yeniden aynı dr a gittim.Geita testi yapıldı ve her sahada 4 tane lokosit tespit edildi.Malum antibiyotik yazdı yine hemen ;geita da kültür baksak dedim .Sizin antibiyotikten kaçışınız yok demesin mi ???olsun siz yazar mısınız kültür dedim ve malum kültürde bakteri üremedi yine bir gereksiz ilaç kullanımının köşesinden dönmüş olduk ama ishal devam ediyordu hala.

  Nihayet Can ın dr dönünce hemen akşam üzeri gittik Detaylı muayene sonunda Adeno virüsü belirtileri bunlar iyi ki antibiyotik kullanmamışsınız,Bakterileri öldürür meydanı daha bir virüslere bırakırdınız dedi.

  Virüslerin tedavisini bilirsiniz dimi ;Onlar çeşitli yollarla vücudunuza girer;gezer tozar,hasarını yapar ve işi bitince çıkar gider.

  İşi bitti çıktı ve gitti kaybedilen 1,5 kilo yok olan iştah ve yediğini kusacağını düşünen bir beybi var şu an elimde:/


Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...