• mart-nisan-mayıs 2007 kuzuları şimdi de burada:)))))
  3 Üye, 1 İleti

  Haydi kızlar bebek.com da başlayan dostluğumuzu buradan da devam ettirelim...

 • eldapin
  3 Üye, 1 İleti

   

 • ANNE OLMAK İSTEYENLER....
  3 Üye, 1 İleti

  ANNE OLMAK İSTEYEN TÜM ANNE ADAYLARI DUYGULARINIZI VE DENEYİMLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN....

 • Kozyatağı/Erenköy, 3 yaş kız çocuk oyun grubu
  3 Üye, 1 İleti
  Arkadaslar,
  32 aylık kızım henüz anaokuluna başlamadı. Bir çocuk cennetinde oturmamıza rağmen, her ne hikmetse :), yakın çevremizde, yaşıtımız kız arkadaş bulmakta çok zorlanıyoruz.
  2010-2011 kışının bu soğuk ve kasvetli günlerinde, ağırlıklı olarak bizim evde toplanacak şekilde (haftanın tüm günleri müsaitiz), tercihen 32-40 ay arası katılımlı, küçük bir oyun grubumuz olsun istiyorum. 
  Hatta eğer saatleri denk getirebilirsek, üniversite öğrencisi (okul öncesi öğretmenliği bölümü) bir oyun ablamız da bize eslik edebilir.
  Olursa, cevapları heyecanla bekliyorum.
  Tüm annelere sevgilerimle..
 • diyarbakır nurturia grubu oluşturalımmı
  3 Üye, 1 İleti
  hem yüz yüze konuşmalar yaparız hem daha rahat konuşuruz ne dersiniz,tabi bende başka diyarbakırda oturan varsa
 • Sosyalleşelim - İstanbul Avr.Yakası
  3 Üye, 1 İleti
  Bazı anneler yalnızdır, dolayısıyla bebekleri de yalnız kalabiliyor ve fazla sosyalleşemiyorlar. Birbirine yakın olan anne-bebeklerin her anlamda birbirilerini tanıyıp, sosyalleşebilecekleri bir platform gerek
 • 2016 Doğumlu Bebekler ve Anneleri
  3 Üye, 0 İleti

  Selamlar, temmuzda bir oğlumuz oldu ve bizimle benzer Zaman'larda bebeği olmuş annelerle bir grup kurup iletişim kuralım istedim. Ne de olsa ortak/ benzer sorular- sorunlarımız olacaktır, fikri paylaşımında bulunsak fena mı olur?! ;) haydi anneler- hiç erken değil anne adayları buralardaysanız toplaşalım.

 • ATAŞEHİR İSTANBUL KİDS CLUB ÇOCUK KULÜBÜ
  3 Üye, 2 İleti
  Merhaba, Yurt dışından bu sene kesin dönüş yaptık. 2 yaşındaki kızım için İngilizce eğitim veren bir yuva ararken İstanbul Kids Club'ı öğrendim. Bu kış göndermeyi düşünüyorum. Bu kulüp hakkında bilgisi olan var mı? Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler
 • MİNİK BİLGELER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ
  3 Üye, 0 İleti

  MİNİK BİLGELER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ -YAŞAMKENT ANKARA

  6 AY-5 YAŞ Dönemindeki çocuklarına ana kucağı sıcaklığında kapılarını açan butik kreş.Bahçesinde çocuk oyun alanı, mini hayvanat bahçesi,çocuklar için bostanında taptaze sebzeleri, tavuklarından taze yumurtaları, çocukların fiziksel, zihinsel, duygusal, sosyal gelişimini desteklemede rol oynayan güleryüzlü eğitimci kadrosu, çocukları bilgiyi yükleyerek değil, bilgiyi öğrenmesi için gerekli becerilerin kazandırıldığı deneyerek,eğlenerek,yaşayarak öğretildiği, yaş grubuna uygun oyunlarla öğrenmenin desteklendiği, kendini ifade eden sosyal birey olarak yetişmesini amaçlayan sıcak ve samimi ilgisiyle sahibi Filiz Hanım ( Çocukların anneannesi ) ın  hergün çocuklarına sevgiyle kapıyı açtığı az öğrencisiyle çocuklarla birebir ilgilenildiği ve  tüm şeffaflığıyla velilere her zaman kapıları açık olan ailelerinden sonraki ikinci kurumdur.

 • Helen doron Çekmeköy şiddet
  3 Üye, 0 İleti

  kızım ela 4 Yaşında Çekmeköy Helen doron ana okuluna dil eğitimi için gönderdik ancak malesef kızım ve sınıfındaki çocuklar Öğretmenin psikolojik ve fiziksel şiddetine maruz kaldı. Kurum müdürü olaylarda aciz kalmıştır. Üstelik daha Eylül Ayında Çocuklardan biri yarım saat tuvalete kiltlrnmiştir. Bu yazdıklarımın hepsi belgelidir. Bilgi için irtibat 5326941939

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...