• Levent civarı 2 yaş için yuva arıyorum ? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  2 Üye, 1 İleti
  Birkaç yuvaya gittim ama referans çok önemli 1 tanesi bana çok güven ( Çilek)verdi.Oraya gönderen varsa  yorumlarını ya sevinirim...varsa
 • sevada
  2 Üye, 1 İleti
  selam arkadaslar izmir urla civarında ikamet edenler varsa bekliyorum
 • Emzik
  2 Üye, 1 İleti

  Arkadaşlar bebeğime nuk emzik alıştırdım. şundan başkadsını da emmiyor :( amambugun eczaneden yedeğini alayım diye sorduğumda eczacı nuk markalıların bpa( kanserojen madde silikon ve plastiklerde bulunabilityor) içerdiğini söyledi. ben de üzüldüm ve zaten orda yoktu almadım.
  Siz buna benzer bir şey duydunuz mu ya da emzik kullanıyor mu bebekleriniz?

 • Mart 2010 bebekleri ve anneleri
  2 Üye, 1 İleti
  Merhaba annecikler
  Bebeği mart 2010 da doğan var mı aranızda? Hadi burada buluşalım ve bebeklerimizin gelişimleri, davranışları, bizim ilgi alanlarımız, merak ettiklerimiz, kısacası her konuda konuşalım, rahatlayalım. Ne dersiniz?
 • Kadınlar Kulübü
  2 Üye, 1 İleti
  Üye olun, her türlü kadınsal konuda paylaşımlarımızı burada yapalım.
 • ANKARA ÜMİTKÖR BEYAZGÜL BEBEKEVİ VE ANAOKULU REZALET
  2 Üye, 1 İleti
  1. lütfen burdan veya başka yerlerden az sonra yazacağım olayı başkalarına da bilgilendirin ki kimse böyle yerlere çocuklarını yollamasın parasıyla kimse rezil olmasın. BEYAZGÜL bebkevi ve anaokuluna oğlum 8 aydır devam etmekte başlangıcından beri çocuğumun arkadaşlarından gördüğü şiddet ve buna ne yazık ki öğretmenlerin ilgisiz oluşu sebebiyle zaten okul sahibi TÜLAY AYDIN ile zaman zaman gerginliğe varan görüşmelerimiz oldu. ancak ne yazık ki bir sonuç alamadık. henüz 2 yaşındaki bir çocuğun eve morluk ısırık ve şişliklerle gelmesi ileride daha beter yaralanmalar için bizi korkuttu ve okul yönetiminden de her seferinde alayvari cevaplar aldığımız için okulu değiştirme kararı aldık. prosedire uygun olarak da 2 hafta öncesinden TÜLAY AYDIN hanıma bunu bildirdik. cevabı çok antiprofesyoneldi bize hemen bugün çocuğu almamızı söyledi ve resmen çocuğumu KAPININ ÖNÜNE ATTI. 2 hafta daha ödememizi yaptığımızı söylediğimizde sanki nefretle öç alır gibi paramızı da iade edeceğini belirtti.

   şimdi soruyorum gayet etik davranarak yollarımız ayırmak istediğimizi önceden bildirmemiz hata mıydı?? bu hanımefendinin kayıt sırasında gülücükler saçıp çocukları öpüp koklayarak aldığı bu okul nasıl oluyor da aynı çocuklara en ufak anlaşmazlıkta böyle bir şekilde muamele eder?? bu ne kadar doğrudur??

   lütfen ANKARA ÜMİTKÖY BEYAZGÜL BEBEKEVİ ya da BEYAZGÜL ANAOKULUNA yavrularınızı yollamayın paranızla rezil olmayın. verilen vaatlerin tamamen laf kalabalığı olduğunu size yaşayan biri olarak söylüyorum. 
 • Ankara Bahçelievler Kreş Tavsiyesi
  2 Üye, 0 İleti
  Merhaba,

  Bundan 3 yıl önce kızım 2 yaşındayken kreş araştırmasına başlamıştım. Ankara bahçelievlerde kreşler genelde ufacık daracık binalarda ve katlı katlı olduğundan hiç birisi içime sinmemişti. Bir forumda rastladığım 100. yıl kız meslek lisesi kreşinin  (uygulama anaokulunu) ne kadar sevgi dolu ne kadar güzel bir okul olduğunu okudum ve kendileri ile görüşmeye gittim. İçime inanılmaz sindi ve 2014 Eylülünden bu yana da kızımı bu okula yazdırmaya karar verdim. O gün inanılmaz doğru bir karar vermişim çünkü Ala özel kreşlerden çok daha güzel bir eğitim ve çok daha güzel bir ortamda hizmet veriyor, kocamanda bir oyun parkı var. Evet özel kreşler gibi şatafatlı değil ama temiz, güzel, tüm oyuncaklar var dahası her kreşte olmayan geziler, tiyatrolar, müzeler ve okula gelen tiyatrolar, yaptıkları gösterilerle insanı büyülüyorlar. Ben 2 senedir çok mutluyum benim gibi çocuğuna özen gösteren ve çocuğunun iyiyi, doğruyu , güzeli  şefkatli ellerde yaşamasını isteyen bir anne için faydalı olması açısından da sizlere yazmak istedim. 
  Sevgiler
 • şubat 2009 anneleri buraya
  2 Üye, 1 İleti
  bebeklerimizin gelişimlerini takip edelim sorunlarımızı önerilerimizi anlatalım...
 • Bursa Eglenceli Bilim-Hightouch Hightech'le çocuklar bilimi yaşıyor
  2 Üye, 2 İleti
  4 - 12 yaş çocuklara yönelik benzersiz çocuk bilim programı ilk defa Bursa'da.


  Çocuklarımızın doga ve bilimi yaşayarak tecrube etmelerini sağlamak, onların kişisel  gelişimlerine ve bilgi birikimlerine katkı sağlamak, sorumlu,sorgulayan,paylaşımcı, özgür düşünme  yetenegine sahip birer birey olarak yetişmelerine destek olmak.

   

  Birbirinden farklı konuları olan, 4-12 yaş grubu minik bilimciler için özel tasarlanmış okul öncesi,  ilköğretim ders-içi ve okul sonrası, yaz okulu gibi çeşitli alt başlıklarda 200′ün üzerindeki Hightouch  Hightech programlarıyla, çocuklar çevrelerini saran dünyaya artık bambaşka bir heyecanla bakacaklar.


  detaylı bilgi için : 0543 4794724   www.yaraticicocuklar.com

 • Beysukent Montessori vakfi anaokulu
  2 Üye, 1 İleti

  Arkadaslar 1 aya kadar açılacak beysukent montessori vakfi anaokulu icin bilgi almak isterseniz msj atabilirsiniz.3_6 yaş eğitim verilmekte olup 2 yas icin oyun grupları bulunmaktadır.çift Anadil ve montessori egitimi yanısıra sanat dersleride verilmektedir .detaylı bilgi için görüşebiliriz.

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...