• ANKARA ÜMİTKÖR BEYAZGÜL BEBEKEVİ VE ANAOKULU REZALET
  2 Üye, 1 İleti
  1. lütfen burdan veya başka yerlerden az sonra yazacağım olayı başkalarına da bilgilendirin ki kimse böyle yerlere çocuklarını yollamasın parasıyla kimse rezil olmasın. BEYAZGÜL bebkevi ve anaokuluna oğlum 8 aydır devam etmekte başlangıcından beri çocuğumun arkadaşlarından gördüğü şiddet ve buna ne yazık ki öğretmenlerin ilgisiz oluşu sebebiyle zaten okul sahibi TÜLAY AYDIN ile zaman zaman gerginliğe varan görüşmelerimiz oldu. ancak ne yazık ki bir sonuç alamadık. henüz 2 yaşındaki bir çocuğun eve morluk ısırık ve şişliklerle gelmesi ileride daha beter yaralanmalar için bizi korkuttu ve okul yönetiminden de her seferinde alayvari cevaplar aldığımız için okulu değiştirme kararı aldık. prosedire uygun olarak da 2 hafta öncesinden TÜLAY AYDIN hanıma bunu bildirdik. cevabı çok antiprofesyoneldi bize hemen bugün çocuğu almamızı söyledi ve resmen çocuğumu KAPININ ÖNÜNE ATTI. 2 hafta daha ödememizi yaptığımızı söylediğimizde sanki nefretle öç alır gibi paramızı da iade edeceğini belirtti.

   şimdi soruyorum gayet etik davranarak yollarımız ayırmak istediğimizi önceden bildirmemiz hata mıydı?? bu hanımefendinin kayıt sırasında gülücükler saçıp çocukları öpüp koklayarak aldığı bu okul nasıl oluyor da aynı çocuklara en ufak anlaşmazlıkta böyle bir şekilde muamele eder?? bu ne kadar doğrudur??

   lütfen ANKARA ÜMİTKÖY BEYAZGÜL BEBEKEVİ ya da BEYAZGÜL ANAOKULUNA yavrularınızı yollamayın paranızla rezil olmayın. verilen vaatlerin tamamen laf kalabalığı olduğunu size yaşayan biri olarak söylüyorum. 
 • Velilere Kreş-Anaokulu ve Kolej Aramalarında Yardımcı Olacak Bir Web Sitesi
  2 Üye, 0 İleti
  Merhabalar,
  sorular ve grup saylarında çok fazla vakit geçiren biriyim. sanırım günde 2-3 saatim vardır. Özellikle birçok anne-babanın en büyük sorunu çocuğuna, yeni kayıt olacağı okul için yorumlarını almak.
  Bende kendi çocuğum için arama yaparken bu siteyi buldum. Birkaç arkadaşın sorunun altına da yazdım ve güzel tepkiler oldu. Bu sitede en beğendiğim özellik veli yorumlarını inceleyebiliyor olmanız.
  Türkiye'deki birçok okul var ve veliler çok yoğun kullanıyor anladığım kadarıyla. 
  Bu yazıyı hem okul arayan veliler hemde yorum yazan veliler için oluşturdum. Bence daha fazla bilgilendirme yapılabilir.


  Burada ookul ile iletişime geçip Rehber öğretmene de soru sorabiliyorsunuz. Site yöneticileri ve Okullar yardımcı oluyorlar.
  Umarım işinize yarar. 
 • Beylikdüzü sosyalleşme
  2 Üye, 1 İleti

  Beylikdüzünde oturan annelerin sosyalleşebileceği ve doktor, kreş gibi tavsiyelerde bulunabileceği bir ortam

 • Bursa Eglenceli Bilim-Hightouch Hightech'le çocuklar bilimi yaşıyor
  2 Üye, 2 İleti
  4 - 12 yaş çocuklara yönelik benzersiz çocuk bilim programı ilk defa Bursa'da.


  Çocuklarımızın doga ve bilimi yaşayarak tecrube etmelerini sağlamak, onların kişisel  gelişimlerine ve bilgi birikimlerine katkı sağlamak, sorumlu,sorgulayan,paylaşımcı, özgür düşünme  yetenegine sahip birer birey olarak yetişmelerine destek olmak.

   

  Birbirinden farklı konuları olan, 4-12 yaş grubu minik bilimciler için özel tasarlanmış okul öncesi,  ilköğretim ders-içi ve okul sonrası, yaz okulu gibi çeşitli alt başlıklarda 200′ün üzerindeki Hightouch  Hightech programlarıyla, çocuklar çevrelerini saran dünyaya artık bambaşka bir heyecanla bakacaklar.


  detaylı bilgi için : 0543 4794724   www.yaraticicocuklar.com

 • Beysukent Montessori vakfi anaokulu
  2 Üye, 1 İleti

  Arkadaslar 1 aya kadar açılacak beysukent montessori vakfi anaokulu icin bilgi almak isterseniz msj atabilirsiniz.3_6 yaş eğitim verilmekte olup 2 yas icin oyun grupları bulunmaktadır.çift Anadil ve montessori egitimi yanısıra sanat dersleride verilmektedir .detaylı bilgi için görüşebiliriz.

 • Ankara anneleri
  2 Üye, 0 İleti

  anne cocuk etkinliklerimize katilmak isteyen anneler burdami???

 • Ankara Bağlıca Oyun Grubu
  2 Üye, 0 İleti

  Bağlıca, Etimesgut ve Çevresinde 3-4 Yaş Oyun Grubuna katılmak ister misiniz?
 • bursa nurturia anneleri
  2 Üye, 0 İleti

  Bursadaki etkinliklerden,gidebilecegimiz yerlerden haberdar olmak icin burda buluşalım

 • hollanda da olan anne adaylari
  2 Üye, 1 İleti
  gurbette anne olmak...
 • Merhaba, beni de aranıza kabul eder misiniz :)
  2 Üye, 2 İleti
  Merhaba arkadaşlar, ben de yeni üyeyim ama burada çok güzel arkadaşlıklar ve yararlı bilgiler edinebileceğime eminim.
  Şimdiden hoşbuldum :)
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...