• BORNOVA ANNELERİ
  2 Üye, 1 İleti

  Çocuğunuz 36 aylık oldu ve siz hala anaokulu mu araştırıyorsunuz. Renkli Düşler Anaokulu'nu da ziyaret etmenizi isterim.

 • Ankara oyun grubu anneler bulusuyor
  2 Üye, 0 İleti

  6 ekimde baslayacagimiz 0/2 ve 2/4 yas oyun grubumuzda montessori uygulamalarininda olacagi kres oncesi cocuklarimizi fiziksel ve sosyal acidan akranlariyla oynamayi buyuk-kucuk kas gelisimlerini desteklemeyi hedefledigimiz oyun grubumuz haftanin bir gunu olacaktir ve talebe gore gun sayisi artirilacaktir.

  Facebooktan:ankara oyun grubu anneler bulusuyor'u ekleyebilir diger etkinliklerimizde haberdar olabilirsiniz

 • İzmir Bale ve Oyun Gurupları
  2 Üye, 1 İleti
  Selam,

  Arkadaşlar ben nurturia 'ya yeni katıldım. 4 yaşında kızım var kızıma bale için yer ararken Çiğdem Girgin Sanatevinin oyun kulübünü keşfettim. Çok farklı oyunlarla ilgi ve alakalı bir yer kızım çok mutlu oluyor. Aynı yerde bale piyano çocuk yogası gibi aktiviteler de var. Paylaşmak istedim. Buraya daha önce gelen burayla ilgili birşeyler paylaşmak isteyen lütfen yazsın. Ayrıca İzmir de bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz başka yerler var mı? Ben buradan çok memnunun ancak kıyaslamak istiyorum

 • Urla Anneleri
  2 Üye, 0 İleti

  Urla'da çocuklarla nereye gidilir?Ne yenir?Ne içilir?Aynı yaşta ki çocuklar nasıl bir araya gelir?

 • ARALIK AYI ANNELERİ
  2 Üye, 0 İleti

  Merhabalar,

  Aralık ayı doğumlu çocuklar için nasıl bir eğitim yaşı düşünüyorsunuz. Doğduğu yıldaki arkadaşlarıyla mı yoksa bir sonraki yıl a mı? Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz. 

 • 2-3 yaş ümitköy oyun arkadaşı grubu
  2 Üye, 0 İleti

  2 yasinda oğlum var. Ümitköyde oturuyoruz. Bu civarda oturan anneler çocuklarımızı tanistirabiliriz. Onların yeni ortamlara katılmasına birbirlerini tanimalarina deatek olalım

 • 2. sınıfa giden çocuk anneleri
  2 Üye, 0 İleti

  Çocuğu 2. Sınıfa giden anneler burada buluşalım paylaşalım...

 • Çatı Merdiveni
  2 Üye, 0 İleti
  Çatı katı için çatı merdiveni önerisi olan?
 • bakıcı ya yeni yasaya göre calisma izni
  2 Üye, 0 İleti

  Arkadaslar bakicima yeni yasaya gore calisma izni yaptiracagimsadece memleketine gidip bir numara almasi gerektigini ve bu numara ile çalışma bakanligina basvuru yapacagimi biliyorum. Bakicima guderken hangi evraklari vwrecegim konusunda daha once bu iskemi yaoan var ise yardimci olabilirmisiniz. Teşekkürlee

 • VELİYSEM BAŞARIRIM/BAŞARIYORUM - VELİ GELİŞİM GRUBU
  2 Üye, 0 İleti

  Dünyaya bir insan getirmek büyük cesaret. İnsan olarak gösterilebilecek belki de en büyük cesaretlerden biri. Hayatın tekerine çomak sokup bu mucizeyi gerçekleştiren cesurlar olarak takdiri hak ediyoruz. Bu cesaret için gerekli olan güçlü niyetse başka bir takdir ve hayret konusu.

  Ben bir sosyal pedagog ve aynı zamanda veli koçuyum. Buradan annelere "anne olmak sizin için ne ifade ediyor?" sorusuna aldığım güçlü ve derin yanıtlar hem annelerin hem de babaların neleri göze alarak ve bilerek dünsizleştiğini sıklıkla gördüm. Aynı şevkatsiz tavrı nurturia paylaşımlarında gerek soru gerek yanıtlarda görüyorum.

  Bu grup, kendi iç eleştirmenlerin izin ve dışımızdaki eleştirmenlerin söylediklerine inat, her daim kendi motivasyonumuzu tekrardan dirilten öleceğim bir ortam yaratmak için kuruldu. Başardıklarımızın değeri ve ailenin motivasyonu, kendine dair özbilinci çocuk ve toplum için hayati önem taşıyor. Bu grupla birbirimize ayna tutmak istiyoruz.

  Neyi başaramıyorum? Neden çocuğum için vazgeçmeye hazır değilim? İyi bir anne/baba mıyım? Çocuğum beni neden anlamıyor? Neden olmuyor? Sorun bende mi? Neden başaramıyorum?

  Uzman olarak benim Söyleyeceklerim olacaktır ancak amaç hepimizin birbirimizden bir şeyler öğrenebilmesidir. 11 aylık bir baba olarak eminim öğrenecek bir şeylerim vardır.

  Faydalı olması dileğiyle

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...