gönül ün (gönülefe) yakışıklı oğlu efe nin doğumgünü :)

<12>
09/16/2012 20:37:00

iyi ki doğdun oğlumun adaşı :) nice mutlu sağlıklı, bol iştahlı yıllara :))

Ynt: gönül ün (gönülefe) yakışıklı oğlu efe nin doğumgünü :)

09/16/2012 20:55:00

mutlu yıllar efecim,doğum günün kutlu olsun,sana ayrı sempatim var bilesin doğumgünüdaşım:)

09/17/2012 05:34:00

Nice mutlu yıllara Efe. Sağlıklı mutlu uzun bir ömrün olsun..

09/17/2012 06:39:00

Efe'cim nice mutlu yılların olsun, bol iştahlı, sendromsuz, annene yapışık olmayan bir Efe ol artık:) Gönül'cüm öpüyorum sizi..

09/17/2012 07:13:00

yakısıklı kuzum,oğlumun kankası ...:))   canım efe'm ; nice güzel yılların olsun..saglıklı,mutlu,basarılı,güzel ailenle uzun ömrüm olsun... hayatta hep güzellikler bulsun seni...canını acıtacak şeyler hep senden uzak olsun... seni çok seviyoruz kuzucumm...

canım arkadasım...anneliğinin yeni yılı kutlu olsun...sen cok iyi bir annesin.. ;) iyi ki varsınız...

09/17/2012 07:25:00

Efecim nice mutlu yıllara;)

09/17/2012 07:37:00

Efe kuzusu doğum günün kutlu olsun, sağlıkla huzurla mutlulukla daha nice nice yıllara Gönül' cüğüm ...

09/17/2012 09:04:00

Efe

Yeni yaşın kutlu olsun kuzucuğum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

09/17/2012 09:58:00

Yakışıklı,güzel saçlı Efe:) hep mutlu,huzurlu,sevdiklerinle uzun ömürlü,başarılı,güzel bir hayatın olsun..nice yaşlara!

09/17/2012 13:43:00

Yakışıklı Efe;

Bahtın o annenin ellerinde eminim çok güzel olacaktır. Yeni yaşında umarım annenin çabalarına gerek kalmadan yemek yersin; 9-10 gibi uyur, hiiiiçç uyanmadan geceyi geçirirsin; annenden ayrı kaldığın saatlerde anneciğine hiç sorun çıkarmazsın... Geri sağlık, sıhhat... Ailece mutlu olun inşallah...  Nice güzel yaşlara..!

09/17/2012 14:22:00

gönülcüm,esranın mesajını okuyunca ağladım valla,ne güzel yazmış,ben de katılıyorum.Efe oğlumun doğum günü kutlu olsun,sağlıkla mutlulukla geçen günleriniz olsun,seni de kutlarım.sevgiler..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...