balık

02/08/2011 19:04:00

2-3 gündür balık yedirmeye başladım. ama yedirmesi çok zor. doktor olduğu gibi çatalla azcık ezip minik minik ver dedi. kılçık olayından korkuyorum. küçük balık tercih etti. mezgit ve çinekop iyi olur dedi. siz balık veriyor musunuz? kızartma,ızgara?balık çorbası yapan varmı?tarif?

Ynt: balık

02/08/2011 20:10:00

Ben gecen hafta somon denedim ama iyice pure seklinde patates ile karistirip verdim, pek sevdigi soylenemez, bizimki normal yemek yemiyecek sanirim, sadece kahvalti, meyve,yogurt. Bugun tarhana corbasi icti neyse ki azicik. Buradakiler bebeklerin ellerine birseyler tutusturdular bile 7 aylik olduklarinda kemiriyo minikler disleri olmasa da biz halen pure corba kivaminda cabaliyoruz. 
Ben gecenlerde sordum ama yazan olmadi, gerci gruba sordum tum Nurturiaya degil gece ogunu olarak ne veriyorsunuz diye, bir daha sorayim:)

02/08/2011 20:14:00

bizim doktor 9. aya kadar pütüre geçmese de olur. acele etme dedi bana. ben artık telaş etmiyorum. ben balığı direk verdim cmt. hoşuna gitti sanırım. ama kılçık kalacak diye korktum. gülnur ben gece yatmadan anne sütüne yulaf, muz,elma,armut ekleyip veriyorum.

02/08/2011 22:12:00

Sanirim dogrusu oyle cunku bugun tarhana corbasini icti, putur olunca sinir oluyor galiba. Aksam icin ben de dun yulaf ezmesi verdim ama muz falan koymadim, cok muz da kabiz yapar diye cunku sabah kahvaltiya katiyorum ben ote yyandan ilk baslarda kabiz diye sikayet ederken simdi de cok kaka yapiyor diyorum muzu cok yese de olur su aralar:) 

02/10/2011 10:19:00

evet ya bizde de kaka sayısı günde 2 ye çıktı. birde öyle kötü kokuyorrrrr ki:((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 haziran doğan bebekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...