nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

Ynt: nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

12/01/2010 21:23:00

Bilmiyorum ama bugün küçük küçük atışlarda bulundu,belki ondandır:)Gaz yapan hiç bir bakliyatın suyunu dökmüyorum ben kendi yemeklerimizde de.Öyle yoğun aman aman bir gaz problemide yaşamıyoruz hem bizde hem bebişte.

12/02/2010 07:41:00

arkadaşlar size bir tavsiye olsun, tavuk ciğeri çok sağlıklı değil . neden diyecek olursanız. 50 gr yumurtadan çıkan civcivler 45 günde kesilmelik boyuta geliyor. kullanılan ilaç ve hormonlar ve daha niceleri karaciğerde birikiyor. biz arele genelde kuzu ciğeri alıyoruz. daha sağlıklı, tabiki bildiğimiz yerden alıyoruzz.

12/02/2010 13:36:00

bugün de kıymalı fasulye yemeği yaptım pıtırcığıma.miktar yine çerez kasesi kadar.

12/02/2010 13:39:00

nisa 06 artık tek tek veriyorsun yani biz hala karışık sebze püresi veriyoruz soğan ve sarımsağı nasıl veriyorsunzu

12/02/2010 13:39:00

nisa 06 artık tek tek veriyorsun yani biz hala karışık sebze püresi veriyoruz soğan ve sarımsağı nasıl veriyorsunzu

12/02/2010 13:43:00

sarımsak vermedim.soğanı da bize nasıl yapıyorsam yemeği öyle önce tereyağında az kavuruyorum sonra sırayla sebzeleri ekliyorum sonra sıcak su ekliyorum.sebzeler pişince de ya pirinç ya mercimek ya nohut işte ne koyacaksam onu ekleyip bir taşım daha kaynatıyorum.ezip veriyorum.benim pıtırcığımın çiğneme sorunu yokçok şükür

12/05/2010 12:25:00

Kızlar ben kereviz hiç sevmem ama bebiş için aldım sebze çorbasında kullanıcam;ama bu kerevizin kökü yani beyaz yeri haricinde yeşil kısımlarınıda kulanıyormuyuz çorbada?Kerevizli bir tarif yapan varmı acaba?

12/05/2010 20:16:00

ozgekuzey,ben orayı bulamadım canım ya neresi,nasıl bulucam?

12/05/2010 21:27:00

Bu ciger meselesi nedir arkadaslar? Kucucuk bebege sakatat vermek de nereden cikti? Dalak verenleri de okudum burada. Doktorunuz mu oneriyor, nasil oluyor? Gercekten bilmedigim ve daha once hic duymadigim bu konuda aydinlatir misiniz? merak icindeyim! 

12/06/2010 08:41:00

Ben de sebzenin içine yarım kaseye yarım ceviz kadar yağsız kıyma koyuyorum, doktorumuz dediği birşey bu.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...