nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

Ynt: nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

12/19/2010 00:14:00

Bebişlere kuru incir veren var mı acaba?Araştırdım ama verilmemesi ile ilgili bir yazı bulamadım!

12/19/2010 06:44:00

Kuru kayisi veriyorum ben, incir de verilebiliyor diye biliyorum. Ama icindeki taneler bogazina kacar diye korkup vermedim,

12/20/2010 15:45:00

arkadaşlar, kahvaltıyı nasıl veriyorsunuz. ben bugun yumurta tuzsuz peynir, pekmez ve kaşık mamasını bulamaç yapıp verdim. acaba ezip ayrı ayrı mı versem. sizler ne yapıyorsunuz?

12/20/2010 16:29:00

selencat oğlum senin yaptığın gibi karışım halinde sadece 3 gün kahvaltı yaptı.Pek hoşlanmadı:) Ayrı ayrı vermeye başladım sonra. 2 haftadır yarım kibrit kutusu labne peynirini sütümle ezip veriyorum.2,5-3 tane cici bebe bisküviyi devam sütüyle ezip yediriyorum.1 tatlı kaşığı pekmez 1 tatlı kaşığı tahini karıştırıp veriyorum.(Pekmezi tek başına yemediği için).Yumurta yediremiyorum hala.
Bizim ek gıdalarla aramız hiç iyi değil:) Tek derdimiz anne sütü:)Onuda çok sıklıkla emmiyor.Ama emdiğinde de bırakmıyor göğsümü yarım saat:)

12/20/2010 20:06:00

benimki de ayrı ayrı yiyor bulamacı hiç yemedi

12/20/2010 20:57:00

benimki de ayrı yiyor eline bifraz ekmek veriyorum onunla oyalanırken o yumurta peynir ssalatalık domates ne varsa evde tereyağ yediriyorum sonra da ceviz ve pekmez veriyorum bazen omlet yapıyorum sadece sarısından yumurtanın

12/20/2010 21:59:00

Bende ayrı veriyorum hep damak tadı peyniri ve yumurtayı ayrı bilsin de sevsin sonradan arıza çıkarmasın istiyorum.Gerçi diğer tarafada yazmıştım ama yumurta sarısı,beyaz peynir.3 tatlı kaşığı pekmez 1 tatlı kaşığı tahin,dönüşümlü ceviz fındık badem kabak çekirdeği.1 çay bardağı mandalina suyu.Yalnız geçen pazar degişiklik olsun diye internette gördüğüm bir tarifi denedim sevmedi pıtırcık.Klasik model kavhaltısını aradı heralde.Yinede aklında olsun.1 yemek kaşığı mısır unu ile 1 çay kaşığı tereyağı kavurdum haşlanmış 2 kuru kayısıyı sularıyla birlikte buna ekledim 5 dk daha pişirdim soğuyunca blendırdan geçirdim 2 tatlı kaşık pekmez 1 tatlı kaşık tahin.

12/21/2010 19:05:00

Bugün kızıma Somon balığı çorbası yaptım;1 su bardağının hepsini severek içti:))

12/23/2010 21:37:00

kahvaltıyla birlikte madalina suyunun dışında başka bir içeçecek de veriyomusun sahara doktor 1 yaşına kadar portakal mandalina yasak demişti bize

12/23/2010 21:39:00

arkadaşlar baklagilleri ne şekilde veriyorsunuz fasulye nohut vb.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...