nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

Ynt: nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

12/26/2010 17:05:00

bazı gün etli ya da tavuklu sebze yemekleri yediriyorum,bazı gün yayla çorbası,bazı gün tarhana çorbası,bazı gün irmikli tavuk suyu çorba,bazı gün köfte,bazı gün de dolma yediriyorum.(kabak dolmasını çok sevdi)

12/26/2010 19:55:00

Nisa06, bir cocuk, bir bebek bakip tum bu yemekleri nasil yapiyorsun? Yardimci veya anne yardimi var mi? Ben veya bakici (calisiyorum) bebekle ilgilenmekten hicbir seye vakit bulamiyoruz. Aksam da yemek yiyip yatiyoruz cunku gece 3-4 kez kalkip sabah 5.30-6.00 gibi yeni gune basliyoruz.

12/26/2010 20:09:00

selencat:) Aynı soruyu ben sorucaktım ki sen yazmışsın.:))

12/26/2010 20:27:00

ne yardımcım var ne de annem.eşimden de hayır yok.tamamen yalnız uğraşıyorum her işle.kendimi kurmalı oyuncaklar gibi hissediyorum:) sabah kurulup akşam zembereğim boşalmış bir şekilde bir yere yıkılıp kalıyorum.

12/26/2010 20:50:00

Valla ben o kadar guclu degilim. Belim rahatsiz zaten, direk acilar icinde kaliyorum asiri yorulunca. Carpinti, belkemigimde aci, sirtimda spazmlar... İmkansiz her seye yetismem. Kendimize yemek yapmiyorum, kocam yapiyor. Tabi boyle olunca keyfine bagli oluyor. Yemek yoksa makarna tarzi takiliyoruz. Haftada bir temizlige biri geliyor. Haftaici bakici haftasonu ben perisan oluyoruz zaten butun gece kalkip sabah 5.30da gunaydin demekten. Haftaici sabah cemi aliyorum, bakici 3 saat daha uyuyor. Haftasonu ise pazar sabah 8 gibi uyuyca ben de yatiyorum. Cem 40 dk sonra uyaninca babaya verip bir saat daha uyuyorum. Sonra gene kosturmaca :)) neyse... Gidalara donersek... suz boyle yemek veriyorsunyz da ona ayri tuzsuz mu yapiyorsunuz? Bir de yayla corbasindaki nane bogazina yapisir mi? Baharatlardan cok korkuyorum bu baglamda :))

12/26/2010 20:58:00

salçasız ve tuzsuz yapıyorum pıtırcığınkileri.hayır takılmadı naneler.çok da sevdi miniğim.

12/26/2010 21:00:00

özge kuzey ve selencat siz şimdi tek çocukla yetişemiyorsunuz  ikinciler gelince haliniz nice olur:)

12/26/2010 21:49:00

ben şanslıyım anlaşılan kayınvaldem bakıyo oğluma yarım gün çalışıyorum zaten boşun a demiyolar annelerin hakkı ödenmez die allah hepimize kolaylık bversin 2. çocuğu düşünmüyorum valla

12/26/2010 22:03:00

Ysmnhsn,
Sanırım sen yanlış anladın.Seos,gece öğünü olarak ne veriyorsunuz yazmışta bende gece öğünü olarak bişey vermiyorum sadece emziriyorum yazmıştım.Yoksa ek gıdaları vermezmiyim 6. aydan itibaren veriyorum bende.

12/26/2010 22:05:00

Mavilikler,
sen nasıl yapıyorsun muhallebiyi,ne kadar süte ne kadar pirinç unu koyuyorsun?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...