nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

Ynt: nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

12/30/2010 18:55:00

benimki yoğurdu asla ağzna sürmüyor hala:(

12/30/2010 20:29:00

Yogurt mu? Asla! :)) Sutas meyveli yogurt ise 3-5 kasik.

01/01/2011 07:41:00

Bende kendim yoğurt yapamıyorum.Hazır yoğurt yediren arkadaşlar markalarıyla beraber yazarsa çok sevinirim.Bir de Efe kahvaltıda artık cicibebe yemek istemiyor.Buna alternatif olarak ne yedirebilirim.Ekmek vs?.

01/01/2011 12:10:00

Ben sutas meyvelinin kayisilisini yedirebildim sadece. Aslinda ideal hazir yogurt babymix ama eksi geldi ceme. Danino veya buyumix sakin vermeyin, yogurt degil.

01/01/2011 13:14:00

Bende daninoyu falan bebek yoğurdu sanıyordum arkadaşlar.:S Henüz hiçbişey vermedim yoğurt olarak.Yazdıklarınızı almayı düşünüyorum.Hangini sevip yerse artık:) Özge bebek ekmeği ülkerin (tost ekmeği gibi olanları var )onlardan çorbalarına katıyorum.Kahvaltıda da mı ondan yedireyim sütle ıslatıp,yoksa başka bir ekmekten mi bahsediyorsun.Anlayamadım sanırım:)

01/02/2011 11:16:00

Güzel yazmışsın ama:) Bugün ekmek verdim kahvaltıda ama yine yemedi:) Labne peynirden başka bişey yemiyor:) Neyse sağlık olsun.Yiyeceği günlerde gelicek nasılsa:$

01/02/2011 12:39:00

Labne dogal degil diye vermiyordum. Ama beyaz peyniri asla yemiyor. Ben de bugun labne aldim. Bakalim yarin sabah deneyecegim. Iki gundur kahvalti olarak yumurta sarisi ve bugday ekmegi kirintisi yiyor. Peynir, kuru kayisi ve pekmez hak getire...

01/02/2011 15:33:00

beya peynir benimki de yemez oldu.ama tereyağlı ekmek yediriyorum onun yerine.

01/02/2011 15:33:00

Cem'de sevecektir labneyi.Katı olduğu için formula sütle biraz yumuşatıp verirsen iyi olur canım.Pekmezide tahinle beraber vermeyi dene.Efe sade yememişti.

01/02/2011 16:36:00

ozgekuzey diş hapı nedir...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...