nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

Ynt: nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

02/23/2011 12:03:00

bizim menümüzde yazılanlarla benzer
sabah kahvaltı
2 saat sonra meyve
öğle yemeği (püre/çorba)
aksam üzeri yoğurt, duruma göre mandalina, portakal suyu, muz
19:00 da kaşık maması
20:30 yatmadan önce formül süt
gece 4-5 gibi anne sütü

ne yazık ki oğlum gündüzleri emmiyor artık. sadece gece uyku sersemi emzirebiliyorum. gündüz emmeyip ısırıyor, oyun yapıyor. benzer bir durum yaşayan var mı? geçer mi yoksa artık emmeyi bırakıyor mu?

02/24/2011 14:49:00

Beslenme sonrası ile ilgili bişey sormak istiyorum arkadaşlar. Bebeğinizin dişleri çıkmışsa, diş temizliğini nasıl yapıyorsunuz? Beslenme sonrası ve yatmadan önce temiz bir gazlı bezle dişleri silinmeli diye okumuştum. Uygulayan var mı?

02/24/2011 16:21:00

Doktor bize, florürsüz diş macunu alıp kullanın dedi ama bulamadım. Zaten cem elletmiyor ağzını, ben de boşverdim açıkçası.

02/24/2011 16:32:00

ağzını açtırabilirsem her beslenme sonrası temiz bir bezle siliyorum.. ama tabi ağzını açarsa :))

02/26/2011 12:35:00

menüler için çok teşekkür ederim arkadaşlar bizim 1 aydır hiç iştahımız yok ve 1 aydır yoğurt ve pekmez yediremiyorum herşeyi yiyen çocuk seçmeye başladı istemediğini çıkarıyo ağzından peynir de yemiyo nolcaak böle  :(((

02/26/2011 14:17:00

Seos, cem orta karardan istahsiza dondu. O kadar az yiyor ki... Umarim gecicidir.

03/02/2011 15:20:00

Bugün kızım 200 gr lık deniz çipurasının yarısını brokoli eşliğinde götürdü.Yarasın kuşuma:))

03/02/2011 16:22:00

Biz vitamin ACD3 kullanıyoruz.

03/02/2011 17:23:00

Valla biz vitamin kullanmiyoruz, bol meyve yiyoruz :) bizim dr vitamin bile olsa ilac vermekten yana degil, ben de vucudu kendine bakmayi ogrensin istiyorum. Gene de cuma gunu soracagim.

03/02/2011 18:57:00

Devit yasak bize, bobrekteki tas durumundan dolayi. Demir veriyoruz hergun sadece. Saglik sorunu yokken ekstra ilac vermek bana garip geliyor, bakalim dr ne diyecek. Sen bana yazsana ilacin icerigini.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...