nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

Ynt: nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

03/15/2011 13:04:00

Seos selen :)) sahara senin yemek azmin super, ben kereviz yapmayi bilmiyorum bile!

03/15/2011 13:50:00

Selen, bende hayatımda küçükken 1 kere yemiştim bir daha ağzıma sürmedim.Değil bir daha yemek, eve sokmam derdim.Nasıl yapıldığına dair bir fikrimde yoktu.Ama bebiş insana herşeyi öğrettiriyor ve yedirtiyormuş.Şuan bende biryandan kereviz yiyip bir yandan yazıyorum:))))

03/15/2011 22:33:00

ayıptır söylemesi süper kereviz yaparım:) süper de yerim :))

03/16/2011 08:47:00

Nisa :)))) bu arada ben o kadar sebze sevmeyen biriyim ki kerevizle enginarı karıştırmışım :) Kereviz bizim karışık (pütürlü) sebze püresinin sebzelerinden biri. olay yani, ben de yediriyorum bir şekilde :))

03/16/2011 09:35:00

Kereviz yemeğini bir de portakallı yerine mandalinayla deneyin daha lezzetli oluyor...

03/16/2011 11:10:00

Bende efe için denemeyi düşünüyorum kerevizi.Nasıl hazırlıyorsunuz arkadaşlar? Help me:)

03/17/2011 15:20:00

Dilek, ben her yemeği olduğu gibi kerevizide düdüklüde yaptım.1 kocaman kafalı kerevizi kararmaması için unlu limonlu suda biraz beklettim.O arada soğan,havuç,patates küçük küçük dogradım.üstüne kerevizleri ekledim 3 portakal suyu,3 kaşık zeytin yağ.yemekleri hiç kavurmam ben.Hepsini düdüklüye koyup kaynadıktan sonra 10 dk.Sonuç harika !ben ve eşimde hiç yemezdik ama seve seve yedik.Bu arada ben yemekler için hep tefal calipso kullanıyorum.Son derece pratik, hem her yemeğim saglıkla kısa sürede pişiyor.Bugünde bize pırasa yaptım,kızımda seve seve yedi:))

03/17/2011 15:24:00

Afiyet olsun canım:) Özgecim ikinizede tşk ederim.Yarın alıp deneyeceğim hemen.:$

03/18/2011 09:13:00

Bir sorum daha var müsadenizle:$ Efe'ye yumurta sarısı yediremiyorum hiç.Ağzına aldığı an önceden yediklerinide kusuyor.Bugün labneyle karıştırıp verdim yine aynı sonuç.Aynı sorunu yaşayıp çözümleyen müthiş anneden yanıt bekliyorum:)

03/18/2011 09:46:00

yarım çay bardağı kadar muhellebili kaşık maması hazırlıyorum labne ve yumurta sarısının içine karıştırıp püre haline getiriyorum öyle yediriyorum. Asla tek başına yemiyor. Muhallebilinin hatrına yiyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...