nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

Ynt: nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

03/18/2011 09:15:00

Dilek, omlet şeklinde yapsan,yine yemez mi?Omlet alternatifleri çok.Kabaklı,pernirli vs.

03/18/2011 11:48:00

yumurta pişince besin değeri kalıyor di mi? 1 yaşından sonra kek filan da yiyecekler, ona da koyabilirsin

03/18/2011 12:55:00

Aynen Selen,hatta B12 eksikliği olan kişilere kekin içinde yumurta var diye onu bile yemelerini uygun görüyorlar.

03/18/2011 17:03:00

saharacım kesinlikle yemiyor.Birde dikkatimi çekti yumurtadan bikaç parçada versem vücudunun çeşitli yerlerinde kızarıklıklar oluşuyor.Alerjisi falan mı var acaba:SAnlamadım ki.

03/18/2011 17:30:00

Yumurta allerjik bir besin, doktora sor istersen. Siz gittiniz mi dr.a?

03/18/2011 18:15:00

Bugün gidemedik canım.Sabah dr muzun sekreteri aradı pazartesi gelin diye.Özelinde olmayacakmış bugün.16 dan sonra ailevi bir işi var dedi kız.Pazartesiye randevu aldım artık.Bizde hediye işini halletmiş olduk böylece.

03/18/2011 18:29:00

Iyi bari, pazartesi yumurtayi da sor bence. Ben de aldim hediyemizi, anneye de minik bisey ekledim ama kargoya verecek vakit olmadi. Cok severek aldim ama boyuttan emin degilim, degistirme karti da var, bakalim. Hadi heyecanlanin heheheh :)

03/18/2011 18:32:00

sen kime aldın selen??ipucu yokmu??diğer grupta konuştuk baya...

03/19/2011 08:45:00

Dilek,alerjik bir durum olabilir evet,dr.muhakkak sor bakalım.Birde bugün sabah aklıma geldi,çünkü bizim kız ilk defa bugün kahvaltı yapmak istemedi.Yumurtayı peyniri yemiyor sadece ekmek ve portakal suyu içmek istiyordu.Bende pes etmedim,yumurta ve peyniri 4 cicibeyle karıştırıp,6 aylıkkenyapmadığım bulamacı yaptım:)Eşşek az önce yemediğini hapur hupur yedi.Velhasıl seninkide cicibebe seviyor ya ,eger alerjisi filan yoksa cicibeyle karıştırıp ver istersen o zaman kesin yer:))

03/19/2011 09:11:00

Canım bu sabahta efe beni hayretler içinde bıraktı.Sabah 7 de cicibebesini yedi.9:30 da da labneyle yarım yumurta sarısını ezdim.Biraz süt ile katılığını yumuşattım.Şapur şupur yedi hepsini:) Üstünede çeyrek salatalığı kemirdi.Oh dedim çok şükür.Yarım saat sonra vücuduna baktım hafif kızarıklık var yine.Sanırım alerjisi var yumurtaya.Bu kuzucuklar bizimle resmen dalga geçiyor:) Canları istediğinde herşeyi yiyorlar.

Sen ekmeği nasıl yediriyorsun sahara?

Unutmadan bugün kereviz pişiricem :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...