nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

Ynt: nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

04/22/2011 20:08:00

zeytinden hoşlanmadı hiç.bal denedin mi hiç ben daha vermedim

04/22/2011 20:16:00

Veriyorum hem sabah kahvaltıda tereyağlı ekmek üstüne,hemde akşamüstü yoğurdunun içine.Pekmezden daha çok sevdi.Zeytin hiç denemedim.

04/22/2011 20:19:00

kahvaltıya ilk başladığımız zamanlarda çok güzel pekmez ve tahin pekmez yiyordu son 1 aydır ağzına sürmüyor

04/22/2011 20:36:00

Dönem dönem değişiyor demek.Şimdi bal yesinlerde,özlesinler bakalım tahin pekmezi:))

04/24/2011 07:36:00

hımm bende başlayayım hemen o zaman.umarım sever.bende kahvaltılarda bala başladım.çay kaşığının ucuyla veriyorum bikaç sefer.benim zilloş ekmeğe sürersem yemiyor.daha doğrusu katuı şeyleri yemiyor.elinde sıkıyor parçalıyor.ağzına götürse bile çiğneyip geri atıyor.

ya iyiki buradayım.bütün merak ettiğim şeylerin cevabını bulabiliyorum.bir anneyi en iyi öteki anne anlar değilmi.Rabbim kuzularımıza sağlık sıhhat versin.

04/24/2011 09:36:00

bal denememiz başarısızlıkla sonuçlandı:(

04/24/2011 09:42:00

Sağlık olsun annesi.Birkaç gün sonra tekrar denersin belki yer:$ Bende haftaya deneyeceğim:)

Dün 4-5 tane meyveyi blendırdan geçirip meyve kokteyli yaptım efeye.Bayılarak yedi.Oysa geçen hafta yedirememiştim.Dalga geçiyor sanki benimle:))

04/25/2011 07:40:00

Nisa06,
evet birkaçgün sonra tekrar denersin.Bizimkide önce ekmek üstünde beğenmemişti diliyle ittirip atıyordu 2. 3. gün sonra artık yutuyutuveriyor:))

04/25/2011 07:41:00

Dilek,Efe pipetle ne içiyor öyle:)))

04/25/2011 09:09:00

Pipeti sade yemeyi tercih etti canım:)))))) Ne birşey içti nede yanında birşey yedi:) Birde babasıyla kılıç savaşı yapar gibi pipet savaşı yaptılar:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...