nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

Ynt: nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

04/25/2011 10:25:00

Aslan efe, buyudu de kilic mi oynuyor hehe :)

04/26/2011 10:07:00

Ayy yerim ben onu,hakikaten büyümüşte pipet savaşı yapıyor hı:))

04/26/2011 10:22:00

Hı hı:)) Sürekli evde olduğumuz içinmi bilmiyorum dışarıya çıktığımızda(sadece cuma günleri) çok mutlu oluyor.(gerçi evdede sürekli ağzı kulaklarında:))Her girdiği dükkanı kahkahalarıyla inletiyor resmen.Herkes kucağına alıp seviyor.Bende herkesten oğlumu kıskanıyorum nedense:oEşimede söyledim bu durumu normal dedi.Ama bilemiyorum:o Annelik böyle birşey mi acaba:o

04/26/2011 10:57:00

yahu benim kıza bir haller oldu. kuru ekmekten başka bir şey yemiyor...diştir umarım.

Dilek bu arada bu cücelerin hepsi dışarıda çok mutlu oluyorlar sanırım. Kıskanmanı çok iyi anlıyorum, zira ben öyle kucağa bile aldırmıyorum. hatta mümkünse dokunmadan sevsinler :)))

04/26/2011 12:15:00

bizimki de tam aksine yabani. İnsanlar onunla ilgilendiği an çığlığı basıyo buda çok can sıkıcı.

04/26/2011 12:43:00

Rabia bir anlamda kendi koruma mekanizmasını çalıştırıyor seninki. İyi tarafından bakarsan olaya ;)

04/26/2011 13:08:00

Arzu iyi tarafından bakıyımda insanlar hiç iyi yorumlamıyor. "Tabi bu kadar az görürse babannesini tanımaz çok normal" - " Ben halayım İdil ben halaaaaaaa halaaaaaaaa böyle yapılmaz halaya yaaaaaaaaa halaaaa" - " İnsan getirir büyük teyzesine sık sık niye bu kadar yabani davranıyo bana" tarzında sözler çok işitiyoruz. Ben hangi birine götüriyim çocuğu anlamadım. Darılan darılana...

04/27/2011 10:23:00

Rabiayesim,
sende öyle diyenlere,''Madem babaanne,hala, teyzesiniz,siz sık sık gelip ilgileninde,yabani olmasın''de.Onlar darılcağına sen darıl:))

04/27/2011 10:37:00

sahara süpersin:)

04/27/2011 11:03:00

rabiayesim aynı durum bizde de var,bizimkide çok yabani,herkezi herşeyi yabancılıyor,hatta bana ve babasına bile yabani davranıyor,bebek dediğin öper öptürür,anne babayla yatak keyfi yapar dimi? ama nerdeeee bizimki yatağa aldığımızda hemen ıııııııııhhhhh!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...