nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

Ynt: nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

04/27/2011 11:05:00

HAHAHAH aynen, sarılmak yasak, kucaklaşmak yasak, yatak keyfi ııhhhhh. anca koşalım eğlenelim :)

04/27/2011 11:58:00

Valla sahara üste çıkanın tepesine çıkacaksın mantığını normalde çok yaparım:))))) ama kayınvalide olunca işin içinde klasik gelin-kaynana savaşının içinde bulmak da istemiyorum kendimi. mmmmm sanırım biraz ben de yabaniyim çokta gelsinler istemiyorum:DDDDDDD efsun bizimki bayılıyo benim onu yoğurmama bakıcısına hayran sevdiği insanlara tam gaz veriyo sevgisini. Ama gözlemlediğim kadarıyla erkek çocukları öpülmekten yoğurulmaktan pek hoşlanmıyorlar.

04/27/2011 12:26:00

evet rabiayesim bende dikkat ettim buna kızlar daha bi sevdirmeci.benimkini görseniz bide, resmen herif...

04/27/2011 12:46:00

hahah yerim ben onu küçük adam.

04/27/2011 15:04:00

Rabiayesim,
malesef eninde sonunda biz istemesekte bu klasik gelin kaynana savaşının içinde buluveriyoruz kendimizi.Senin çok gelmelerini istememenide haklı buluyorum ama ben sebebsiz yere dolaylı yoldan laf çarpıtma konularında çok hassasım o yüzden fikrimi belirtmek istedim.

04/28/2011 06:25:00

Sahara yok anladım ben seni bende senin gibi düşünüyorum. Amaç laf çarptırmak tabi. Çocuklu ev okadar dağınık oluyorki eskisi gibi ağırlayamıyorum eve gelenleri. Hamileliğimden bu yana çok yorgun hissediyorum kendimi. Bir de eskisi gibi zevk almıyorum sohbetlerden. Çok değiştirdi bu kız beni.

04/28/2011 06:47:00

bende öyle yaaa!laf aramızda misafirden nefret eder oldum halbuki önceden çok mutlu olurdum.oyuncaklar toplanacak,mama sandelyesi odasına gidecek üffff bırakın bizi kendi dağınıklığımızla,biz oturduğumuzda totomuza batan oyuncaklarımızla mutluyuz...:)

04/28/2011 08:42:00

Ben asla toplamıyorum misagir için oğlumun eşyalarını, beğenmezlerse bir daha gelmesinler :)

04/28/2011 09:32:00

Valla bizede gelen giden yok 1 yıldır ama biz böyle çoook mutluyuz:))

04/28/2011 09:41:00

Aslında evet, bizim eskiden her cuma ya gece programımız olurdu ya da arkadaşlarımız bize gelirdi. Ailecek görüştüğümüz arkadaşlarımızın çoğunun çocuğu yok, sadece bir çiftin var, onlar da çok uzakta oturuyor. Bu durumda zaman aşımıyla yalnız kaldık. KV.ler ve eşimin kardeşi uğrar sık sık ama misafir gibi değil. 20-25 dakika cemle oynayıp kaçarlar. Ablamlar ayda bir annemlerle ayda 2 kez görüşüyoruz ortalama. Birimizin evinde. Başkada gelen giden pek yok.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...