nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

Ynt: nisan bebekleri için besleyici ek gıdalar.....

11/07/2010 00:24:00

Nisa06, anne sutu koyuyorsun di mi bunlarin icine? Ona ragmen mi sevmedi?

11/07/2010 12:00:00

hayır anne sütü eklemedim hiç

11/07/2010 12:01:00

11/07/2010 12:01:00

11/07/2010 15:44:00

Benim sut biteli cok oluyor, formul sut ekliyorum. O bile tadoni sevdirtiyor, varsa anne sutu yoksa formul eklemenizi tavsiye ederim. Bu arada, bugun 5 kasik anca yedirebildim, kalabalik varsa yemiyor :(

11/07/2010 15:47:00

Nisa06: Anne sutu azicik da olsa tanidik bir tad yaratacaktir. Ben ilk olarak kati gidaya anne sutune muz ya da bal kabagi gibi hafif tatli yiyecekler ve tahil katarak baslamistim. Corbalarda da her seyi bir anda karistirip vermektense icerigini tek tek arttirarak vermek daha dogru. Belki yavrunun sevmedigi ve daha onemlisi allerjisi oldugu bir sey(ler) var corbada; bunun onune gecmis olursun.

11/10/2010 11:49:00

Arkadaşlar, miniklere sebze ve meyveyi pütürlü veren var mı? Ben en başta denemiştim, öğürmüştü. Pütüre ne zaman geçmek gerekir sizce?

11/10/2010 14:13:00

selencat ben doktorumuzun önerisiyle 4. aydan beri verdiğim hiçbir gıdayı robotta çekmedim. Çatalla ezerek verdim. Şimdi bırak pütürü, lokma şeklinde geveleyebiliyor ağzına aldıklarını :) 

11/10/2010 14:25:00

Ben artık oğluma blendır kullanmıyorum. ona özel yemek yapmayı da bıraktım. rahatça küçük parçaları çiğneyip yutuyor. kek, poğaça, şehriye.... hepsini çiğnemeyi başardı. ilk başta öğürdü, kustu, boğuldu ama alıştı sonunda.

11/10/2010 14:27:00

Siz hızlıymışsınız. Bizimki zaten sadece 3 haftadır katı gıda yiyor. Kek börek değil sadece sebze meyve :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...