İki salaklık bir arada

12/16/2010 15:20:00

Geçen haftalarda yaşadığım iki olay;

* Ada ile market için dışarı çıkıyoruz fakat ben acayip keyifsizim Ada'yı güzelce giydirdim, kendim giyindim; kucakladım apartmanın önüne indirdim (5 kat asansörsüz) puseti de almadım yakın yere gidiyoruz diye; Ada'yı yere bir koydum; ayaklarda çizgili rengarenk çoraplar! Ayakkabı yok ayağında! Yukarı çıkmaya da üşendim tekrar, markete kadar kucağımda taşıdım... İyi güzel de torbalarla geri kim taşıyacak, o kısmı pek düşünmemişim; tam anlamıyla canım çıktı.

* Ada altını kirletti; temizledim güzelce giydirdim; odasına gitti oynuyor, aradan yarım saat falan geçti bir korku çığlığı, peşinden deli gibi ağlayarak odaya koşan Ada... Pantolonun ağ kısmı sırılsıklam... Bezi değiştirmesine değiştirmişim de; yeni bez takmayı unutmuşum çocuğa...

Ben yakında kendimi bir yerde unutacağım ama... hadi bakalım..

Ynt: İki salaklık bir arada

12/16/2010 15:59:00

akşam akşam iyi güldüm nehir, hay allah yaa :))

olur öyle hamilelik halleri..yalnız 5 kat asansörsüz çekilir dert değil bence siz taşının o evden :)

12/16/2010 16:57:00

ben en çok Ada'nın çişinden korkup çığlık atmasına güldüm, canım benim yaaaa, bu ne beee demiştir :))))

12/16/2010 16:57:00

12/17/2010 20:55:00

yükseltur +1 acil taşın o evden, 2 çocuklu bir bağyan olarak çekilmezz !

Gebelik beyin hücrelerini öldürüyormuş, ben hâlâ bir şeyleri unutmamayı öğrenemedim maalesef :/

12/20/2010 17:51:00

valla harikasın,ama çok güldüm yaa,özellikle bezi unutmana.olur böyle şeyler.

12/24/2010 15:15:00

merhaba
aranıza yeni katıldım
daha gelir gelmez gülmekten bayıldım çok hoşsunuz :)))

12/24/2010 19:56:00

çok güldüm..bende sadece ben unutkanım diye hayıflanıp duruyodum::))

04/20/2011 13:32:00

süpermiş yaa iyiki kızı markette unutmamışın çok hoş

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...