UYKU SORUNLARI..

Ynt: UYKU SORUNLARI..

08/08/2012 13:44:00

o bıcırıklar var yaaa, çok fenalar :))
senin kız iyi bari bazen yapıyormuş, benim oğlum bunu heep yapıyor :S

08/08/2012 14:44:00

allah sabır ve kolaylık versin:(herşeye rağmen kuzu kokusu başka tabi..

08/09/2012 11:42:00

kızlar oğluşumu banyosundan sonra emzirdim, yatırmadan evvel de muhallebi yedirdim (pirinç unu ve su ile koyu koyu pişirip kendi sütümü kattım) veee sonuç 35 dk sonra yine emmeye kalktı. Gece yine aynı sıklıkla....
Ben ne yapabilirim acaba bu rutini kırmak için??

Bu arada iyi gelişme, artık uyutma safhasında öyle 2 saat ağlamıyor, 30-40 dk ya indirebildik.
İnşallah süre böyle azalarak gider.

08/09/2012 11:42:00

gesnur, amiiiiin diyorum :))

08/10/2012 12:21:00

kızlar, iyi geceler çayı varmış deneyip fayda gören var mı???
(humananın herhalde)

09/03/2012 21:12:00

bende merak ediyorum iyi geceler çayını. saat başı uyanan bebeklerinizde sonuç alabildiniz mi? oğlum aslında böyle değildi geceleri en azından kendi kendine uyuyabiliyordu. ilk zamanlar diştir sıkıntısı ,memede rahatlıyodur ver memeyi dedim ama artık 20 gün oldu 1 saat kesintisiz uyuyamadım. diş ağrısı bu kadar uzun sürmez herhalde.
gece memeyi kesmeyi deniyorum çok ağlıyor. verene kadar da uyumuyor. sonra uykusu açılıyor hoppalaaa 2 saat oyun oynuyor. memeyi verince 5 dkda uykuya dalıyor. daha bir saat olmadan tekrar başa sarıyoruz.
 ben babasına anlatamadım durumu.meme vermediğim için ağlıyor uyanıyor diyorum aaa neden vermiyorsun istiyorsa ver diyor.e haliyle işin içinden çıkmakta zor oluyor.bu hafta dr gidicem artık.
çok yorgunum. tekrar uyku eğitimi bu süreçte doğru olur mu?

09/04/2012 11:27:00

biz kullandık, hiçbir etki göremedik..

09/07/2012 07:46:00

:( biz altıncı aydan beri bu ağlayarak saat başı uyanmalardan muzdaripiz hiçbir çare de bulamadık.... uyku terörü, gaz, reflü, yorgunluk, açlık, korku, anne yanında yatma, ayrı yatma, fazla sıcak, fazla soğuk her türlü senaryoyu değerlendirdik ama bir çözüm bulamadık... umarım sizinki geçici olur... :) bu arada bir çare bulursanız paylaşır mısınız... ailecek perişanızda ....

09/07/2012 12:29:00

ağlayarak değil ama benim oğlum da geceleri 2 saatte bir uyanıyor bazen emip geri uyuyor bazen uykusu açılıyor  1 saat sonra uyuyor odasını ayırdım bugün 5.gün pek değişiklik yok :((

09/07/2012 20:23:00

Ben aylardir herseyi denedim ama gece en fazla 2 saat uyuyo. Bazen 10-15 dk araliklarla uyaniyo. Doktor day&night diye bi surup verdi 1 gece iyi olsa 1 gece yine ayni. İyi dedigimde 2 saat araliklarla kalkmasi. Cozumleri bende bekliyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
6-12 AY BEBİŞ ANNELERİ...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...