UYKU SORUNLARI..

Ynt: UYKU SORUNLARI..

09/07/2012 20:26:00

http://www.uykusuzanneler.com/ bu siteye baktınızmı?

09/08/2012 07:22:00

Birebir nasil bilmiyorum . Ama misafir yazar gibi en asagida mail atabilirsin acil yadimdiye. Yada okudugun yazilari yprumlayarak sorunu sorabilirsin.

09/30/2012 09:04:00

Bizde uykudan cok çekiyoruz ilk oğlum sallayanarak uyumak istemezdi ya kucağımızda yada yanına Yatınca uyurdu ama gündüz falan hep ayaktaydi sabah 7 aksam 11 de arabaya gezdirerek uyuturduk. Gece sık kalkardi beni cok yipratti sırf bu yüzden ikinci cocuk yapmam diyordum neyse ikinci cocuğumuz oldu herkes siz sallamadiniz ondan oldu küçüğü sallayacağız bak nasıl rahat edeceksin dediler

Ben suan ikinciden de çekiyorum uyumak istemiyor 9 aylık gündüz 1 de kalkıp saat 11'e kadar direniyor en son ağlata ağlata uyutuyorum bu uyku yüzünden sinirlerim cok yıprandı

Gözleri kapalı çığlık çığlığa ağlıyor tepiniyor ama uyumuyor gece kalkıp oturuyor sallamaktan topukların acıyor

İki durumda da sonuc değişmedi uyutamiyorum cocuklarımı yada onlar bilmediğim bir nedenden dolayı uyumaya karsı direniyorlar

09/30/2012 09:21:00

Geceyle gunduzu ayiramamislar sanki??

09/30/2012 09:33:00

Bizimki ayırıyor cunku sonradan böyle oldu abisi de böyleydi :)

Ağlata ağlata uyutuyorum cogu zaman ama onun ağlaması bile insanı geriyor uyuduğunda

Sorun yok ama uyutana kadar benimde sinirlerim yıpranıyor

09/30/2012 10:03:00

Sorun yok olur mu? Başlıbaşına sorun saatleri çok geç geldi bana. Allah kolaylık versin size. Bir de sabır.

09/30/2012 10:22:00

Bilmiyorum ama zor yani büyük İçin gitmediğiniz doktor kalmamıştı kimi zekadan dedi kimi huy kimi yeterli demekki uyuduğu kadarı dedi birkaç doktor şurup önerdi diger doktorlar cocuğu uyusturursunuz hem beynen hem bedenen dediler vazgeçtik ağır aksak bu yasına getirdik sıra küçükte herhalde

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
6-12 AY BEBİŞ ANNELERİ...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...