Mickey'in Masal Dünyası

01/04/2010 09:11:00

http://www.ict-turkey.com/

Buna gitmeyi düşünüyor musunuz? 2-12 yaş diyor.

Ynt: Mickey'in Masal Dünyası

01/04/2010 09:17:00

Damla'cım, bu konuda cok kararsızım...Disney Karakterlerini ne kadar gec soksam o kadar iyi gibi...cikolata -seker mantıgı gibi...( henuz tanısmadı biliyorum tanısacak ama temel tasların atıldıgı yıllarda olmasa?)

cok fazla alt bilince atılan mesaj var gibi geliyor bana, göstergebilim derslerinden kaynaklanan paranoyaklık da diyebilirsin....
eminim çok büyülü, hayranlık uyandırıcıdır, hatta ben nasılsa zehirlenmisim, kendim gitsem ?  ;P

01/04/2010 09:54:00

Bana da dedesi söyledi, gazetede gördüm. Ben de belirli kalitenin üzerinde bir şeyler izlesin diye iyi olur diye düşündüm. 

Winnie the Pooh kitaplarının hikayeleri o kadar güzel ki almadan edemedim. Sonra sevdiği fark edildikçe hediyeler gelmeye başlıyor. Ama henüz çizgi filmlerini izlemedi. Çevre iletişimi artınca tanıştırmamak imkansız. Ama öyle çok takıntı seviyesinde değil henüz Ilgaz'ın duruşu.

01/06/2010 13:45:00

biletix'te "2 yaşından küçükler için uygun değildir" yazıyordu. nehir, disney karakterleriyle tanışmasına ve sevmesine rağmen 28 aylık olduğu için çok da anlamayacağını düşündüm ve bilet almaktan vazgeçtim. ama hâlâ kararsızım.

01/06/2010 15:11:00

Biz domuz gribi yüzünden gitmiyoruz kalabalık ortamlara, Mart ayına kadar ara verdik :)

01/06/2010 15:38:00

Boyut'tan bir mail geldi. "Yapacağınız her 100 TL alışverişe 1 kişilik Disney Live bileti hediye! " diyor. Anaokulu dergilerini ya da BBC Kids Zone almayı düşünenler için iyi bir fırsat olabilir.

01/10/2010 10:44:00

Biz Disney karakterleri tarafından "zehirlenmiş" bulunuyoruz. Battı balık yan gider mantığıyla sanırım götürürüm diye düşünüyordum.

Ancak web sitesindeki tanıtım filmini az önce izledim. Pamuk Prenses'teki cadıdan ben bile korktum.

Nasıl olsa bu tip şeyler daha çoook gelecek buralara... Kaçırılmayacak bir şey olmadığını karar verdim. Birkaç sene daha bekleyebilir diye düşünüyorum, büyük ihtimalle gitmeyeceğiz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...