Ankara'da kan verenler

<123>

Ynt: Ankara'da kan verenler

02/12/2012 23:45:00

Yanlış anlaşıldım. Benim kafama takılan genel anetezi yani narkozla uyutulmak. Böyle mi oluyor yoksa lokal de oluyor mu onu merak ettim. Neden hemen yargıladınız ki,ben de gamze için çabalıyorum.

02/13/2012 07:38:00

Gdnel anestezili diye okudum ben

bugun gidiyorum insallh

02/13/2012 07:57:00

Arkadaşlar işimizi kolaylaştıracak bir bilgi aldım; Aynı semtten konu komşu, akraba, eş, dost kan vermek isterse herkesin ibni sina ya gitmesine gerek yok. Nasıl mı? Kan vermek isteyenler önce http://www.kokhucrebagisla.com/ sitesinden kendi adlarına bağış formu dolduruyorlar daha sonra bulundukları en yakın sağlık ocağından iki küçük tüp kan aldırıyorlar ve alınan bu kanları bir kişi ibni sina ya teslim ediyor. Çocuğunu uzun süre bırakamayanlar ya da işten izin alamayanlar için iyi bir yöntem diye düşünüyorum. İbni sina da uzun kuyruklar beklemeniz gerekmiyor.

02/13/2012 08:14:00

hadı o zaman:)

02/13/2012 08:28:00

Arkadaşlar,
İbn-i Sina anakapıdan girdiğinizde karşıda cafe var oradan bina içine girdiğinizde tam karşıda dahiliye polikliniği 13 numarada Yeşim hanım'a başvurup form dolduruyorsunuz, size vereceği 2 tüpe dahiliye polikliğini içindeki kan merkezinden kanınızı doldurtup, bir üst kattaki laboratuvara teslim ediyorsunuz.

Yeşim hanım yerinde değilse formu laboratuvarda dolduruyor, poliklinikte kan aldırıp tekrar yukarı kanınızı teslim ediyorsunuz..

Hadi inşallah birimizden çıksın şu ilik!

02/13/2012 08:31:00

canım sağol bilgi verdiğin için iyi oldu inşallah canım bende öğleden sonra gideceğim

02/13/2012 08:49:00

salı gün kan vermeye gidiyorum ibn-i  sinaya yanıma kimi bulursam götürüyorum. eşim de aynı şekilde. parca parca bir kac grup olmuş burada önemli değil. bebeklerden dolayı aynı zamanda gidemiyor olabiliriz.
emzirme olayı kafalarını karıştırdı insanların. sağlıklı düşünemediler sanırsam 2 gun sütünü sagarsın ya da 1 hafta neyse sonra yasamına devam edersin.  gamzeye veya bir baska bir kişiye faydam dokunsun cok istiyorum. ve bu yaşıma kadar neden bunu daha önce yapmadığımı anlayamıyorum :(((  kısa zamanda iyi haberi duymak cok istiyorum.

02/13/2012 08:52:00

zaten eşleşmenin ne zaman çıkacağı belli değil, belki bugün belki 10 yıl sonra.. dolayısıyla emzirme engel olmayabilir. eğer şu an ilik bekleyen biriyle uyum yakalanırsa alınacak doku tipine göre 3 ayrı uygulamayla alıyorlar ve bunlardan 1inde genel anestezi veriyorlar 2 gece de hastanede tutuyorlar, işte ancak o işleme tabi olunduğunda emzirmek engel olur

02/13/2012 08:57:00

verdiğin bilgiler için cok teşekkurler umutun_ annesi :) cok aydınlatıcı oluyor.

02/13/2012 09:00:00

rica ederim elime yapışmıyor ;)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...