puset ne önerirsiniz

03/17/2011 20:07:00

biz erken doğum olduğu için puseti hamileyken henüz almamıştık. sonrada hastanede kaldık eve geldik 3 ay karantinada gibiydik:) sonra kış falan derken puseti almadık henüz. 2 aydır yeğeninkini idareten kulalnıyorum. çok dolaşıp bakmaya da vaktim yok ama bu pazar halletçez inş. siz memnunmusunuz aldıklarınızdan ne öneririsiniz. baston almak istiyorum aslında ama çok dik çocuk rahat edemiyor falan diyorlar. onların yatanlarıda vardır heralde. bir de  kocaman tekerlekleri olanlar var motosiklet gibi:) onlar çok ağırdır heralde fikir verirseniz sevinirim.

Ynt: puset ne önerirsiniz

03/17/2011 20:36:00

bencede baston almalısınız bizde pierre cardin in normal arabası var ve çok hantal kızımla tek başıma bir yere gitmem mümkün değil çok ağır taşıyamam ama bastonlar çok ideal tek elle açılıp kapanabiliyor ve oldukça hafif ama dediğiniz gibi bende çok dik olduğu için almak istemedim ama yatanları muhakkak vardır çok araştıramamıştım bende motosiklet gibi olanlarıda çok yakından görüp inceledim kullanımı çok zor bence kocaman bir yere sığmıyo tek başına zaten taşınması mümkün değil.

03/17/2011 21:15:00

bizim ki baston değil ve gerçekten kendi başıma çok zorlanıyorum kesin birinden yardım istiyorum.aslında benim gözüm önde kalın tek tekeri olanlardı ama onlar bizimkinden daha da hantal yani tek başıma gezerim diyosan bence baston al derim 

03/17/2011 21:48:00

ben baston kullanıyorum, hatta ilk zmanlar evin içinde bile kullandım kızım içinde uyurdu bile. dik değil yine kademeli. Chicco Lite Way gayet memnunum. manevra kabiliyeti yüksek, haifi, kolay kapanıyor.her kullanmadan sonra iyi ki bunu almışım diyorum. Bi çok arkadaşım travel set halinde aldılar ve şimdi hepsi teker teker baston alıyorlar. Tabi seçim sizin...
Sevgiler,

03/18/2011 06:15:00

quinny zapp xtra
kullanıyorum, memnunum.

03/18/2011 13:44:00

fikir,  öneri ve dönüşleriniz için tşk ler. netten hepsini inceledim. alırken hepsini dikkate alacağım.

03/18/2011 23:00:00

Quinny zapp kullanıyorum, tek çıktığımızda çok çok rahat , katlanınca inanılmaz küçük bir araba(dünyanın en küçüğü) . Lara'nın çantasından daha küçük:) Dezavantaj, tek elle açılmıyor, LAra slingdeyken açabiliyorum, sırtı yatmıyor(extra modelinin yatıyormuş) 

Quinny Buzz'da kullanıyorum. Çok büyük ve ağır bir araba, tek başına çıkıyorsan genellikle çok zor (uzun çıkacaksak katlanıp alıyorum) , ama çok konforlu, şekilden şekile giriyor, tek elle tık diye açılıp kapanıyor.

İhtiyacına uygun güzel bir araba bulursun inşallah.

04/24/2011 20:15:00

Chicco Lite Way  de karar kıldık aldık şimdilik memnunuz. fikirlere tekrar tşk

04/24/2011 20:18:00

ben concord neo kullanıyorum çok kullanışlı bi araba çokta memnunum istersen onada bi göz at..

04/24/2011 20:20:00

aslında biçim olarak o tipleri çok istedim. kraftın twist modelinide çok beğendim ama çok ağırlar.  şu anda kavanoz kapağını açarken bile zorlanıyorum:) zaten lite way aldık. tşk. güzelmiş gerçekten baktım netten şimdi.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 AĞUSTOS ANNELERİ VE BEBEKLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...