Meryem_'in oglu Ilgar Karan'in dogum gunuuu

<12>

Ynt: Meryem_'in oglu Ilgar Karan'in dogum gunuuu

04/25/2011 04:45:00

nice yaşlara Ilgar Karan !! sevenlerinle, sevdiklerinle mutlu olanı dilerim her daim...

04/25/2011 06:26:00

Nice senelere ılgarcığım.........

04/25/2011 07:15:00

Aaaaa, Ilgar Karan'cım, ne çabuk geçti zaman.... bloglarin en yeni bebeklerinden sen bile 1 yaşına girdin ya!! :)) Ne mutlu bize ki doğumuna şahit olduk, büyümeni de izliyoruz :)) Nice mutlu, sağlıklı yaşlar diliyorum sana. İyi ki doğdun!

04/25/2011 14:07:00

nice yıllara...

04/26/2011 01:27:00

Arkadaslar, 

Cok tesekkur ederim. Cok duygulu hallerdeyim. Daha cok ogluma hamile oldugum gunler aklima geliyor. Dogacagi gunu, 3 aylik olacagini, anne diyecegini vb. hayal ederdim. 1 yasini hayal etmek guctu, uzakti, inanilir gibi degildi. Simdi oglum beni gorunce ayaga firlayip kucagima gelmek icin bana dogru kosuyor. Hala inanilir gibi degil. 

Mutluluk korku da getiriyor insana. Anne gibi evhamli bir tip olmaktan da korkuyorum gerci :) Yavrularimiza dair tum korkularimiz uzak olsun hepimizden. Ana babali, mutluluk dolu, uzun omurleri olsun tum cocuklarin. 

Sevgiler,
Meryem

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...