BU GECE 12DEN SONRA =)

<123>
02/28/2012 13:29:00

Canım arkadaşımın annelikte, güzel kızının hayattaki ilk senesini (gece yine gelemeyeceğimden mütevellit =)) şimdiden kutlarım. Hayatları çooook güzel geçsin.

Ynt: BU GECE 12DEN SONRA =)

02/28/2012 13:53:00

Sevgili Melis

Yeni yaşın kutlu olsun kuzucuğum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim bebeğim.

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

02/28/2012 14:01:00

melis küçük prenses... doğum günün kutlu olsun tatlım...çokk güzel bir ömür diliyorum..

02/28/2012 14:05:00

Melis minik kuzucuk nice mutlu yılların olsun :))

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN:))

02/28/2012 14:09:00

minik melis doğum günün kutlu olsun,nice nice sağlıklı yeni yaşların olsun ,hep böyle tatlı akıllı ol inşallah

02/28/2012 14:19:00

severek takip ettiğim Nilda'nın prenses kızı Melis iyi ki doğmuş, annesiyle babasının kuzusu olmuş. Sağlıklı,mutlu yıllar geçirmeni temenni ederim. Nilda anneliğinin ilk yılı kutlu olsun, hep böyle sevgi dolu ömürler geçirmek dileğiyle...

02/28/2012 17:52:00

Gulec suratlim , guzel fistigim:)) annene kendimi Zorla davet ettirdigim gun tanidim seni. Minicik boyunla pit pit dolasiyodun evde. Biz kahvalti yaparken sen rusvetci ( annenin sana taktigi lakaP:)) gidip gelip sofradan yemekleri aliyodun. :)) paytak yuruyusun beni benden aliyo o kikirik yuzunde beni cildirtiyo:))

Nildacim; kuzunla ins. Daha cook uzun yillari beraber mutlu mesud bereketli sansli saglikli gecirirsin. Seni ve kuzunu cok seviyorum. Hep dedigim gibi. Senin kocaman bi yuregin var anac arkadasim. Operim:)

02/28/2012 19:37:00

Melissssss:) güler yüzlü güzel kızzzz annenle,babanla,sewdiklerinle,en sewdiğinle gecireceğin güzel,sağlıklı upuzun bir ömrün olsun,insan anca bi çocuğu olduktan sonra anlayabiliyo sizin o güzel masum dünyanızı...,
Annem hep Allah evlatlarımı iyi insanlarla karsılastırsın diye dua ederdi,şimdi de ben kendi kızım için,senin için,arkadasların için aynı duayı ediyorum Allah sizi hep iyilerle karsılastırsın,

Annesii,iyi kalpli güzel insan gün gün büyüdü Melisciğim gözümüzün önünde,boğazım düğümleniyo,iyice duygusala bağladım ,fazla da konuşturup ağlatmayın beni;),annesinnn bilirsin bazen konuşmak zorlasır,sen anla içimden gecenleri ,öp Masalla benim için o melek kızını,şansıııı,bahtı ,yolu hep açık olsun...

02/28/2012 20:03:00

aaaa ama ilk ben kutlayacaktımmm:)))))

haha yakalayamadık desene :))

melisim,,boncuk gözlü,yaramaz fıstığım benim..

kabına sığamayan herşeyi önden önden giden tatlı yavrum:)) seni henüz yakinen görme şansı elde edemedim ama o kadar çok seviyorumm ki:))) bu bambaşka bi yakınlık hissi:))

muhakkak anneciğinin güzel yüreğinin de bunda payı vardır :))

videolarında,resimlerinde gördüğüm o güzeller güzeli yüzünde tüm ömrün boyunca güller açsın,,gözünün o parlayan ışığını daha da parıldatacak insanlar çıkartsın rabbim karşına:) bitmek tükenmk bilmeyen enerjin katlanarak artsın..sana yeni başarılar,keşifler,maceralar,hikayeler yaşatsın ..

tabi bu arada Allah anana babana kolaylıklar versinŞ:))

1 yaşına giriverdin işte:)) anneciğinin aşkı kuzucuğu..rabbim annenle,ailelenle tüm yaşdönümlerini birarada kutlamayı nasib etsin sana..

melek kızım...öpüyor,yeni yaşında yeni keşiflere kucak açarkn seni izlemeyi dört gözle bekliyorum :)))

02/28/2012 20:23:00

Mutlu ve en çokta sağlıklı yıllar dilerim camı gönülden, öperim analı kızlı :)

02/28/2012 20:36:00

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...