Dogum oncesi SSVD egitimi

01/28/2013 13:51:00

Ebe Asude Oflaz

Doğum öncesi SSVD eğitimi. Daha önce herhangi bir nedenle sezeryan olmuş, bu doğumunu normal yapmak isteyen anne adayları için özel bir eğitim düzenledim.

24 Şubat pazar günü eşinizle birlikte rahat kıyafetlerle tam gün eğitime bekliyoruz.iletişim için 05302119785 - 02122783039 Didem hanım. (içerik için bakınız) www.mucizehamilevekadın.com www.hamileokulu.com

Ynt: Dogum oncesi SSVD egitimi

01/28/2013 18:38:00

süpersin elfana.. bunu 1 sene önce yapsaydın ben de gelseydim keşke.. olsun, maksat ssvd büyüsün, kadınalr bilinçlensin, doktorların her söylediği şeye inanmasın..

Ynt: Dogum oncesi SSVD egitimi

04/16/2013 20:13:00

Ne guzel ya ssvd yapanlar arttokca belki dr larda siak bakmaya baslar.ben bir prof a azdim.anneysen sitedinden cok riskli yurt disinda da azalmaya basladibdedi.ama ben inanmak istemiyorum.Allah a siginip yapmak istiyorum.aradan kac yil gecmeli sezeryandan sonra bilginiz var mi hamil kalinca bu egitimlere katilirabiliim.insallah daha uzun yillarim var gerci

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ssvd

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...