Canand'in kuzusu DERİİİNNN

Ynt: Canand'in kuzusu DERİİİNNN

12/07/2011 08:00:00

İyi ki doğdun Derin kuzusu. İyi ki doğdun da dünyalar tatlısı annenle tanışma şansını yakaladık. Nice güzel yılların olsun. Sağlık, mutluluk ve sevgiyle büyüdüğün nice yarınların olsun..

12/07/2011 08:03:00

İyi ki doğdun Derin! Nice güzel yaşların oldun inşallah...

Canan'cım, senin de anneliğinin 2. yılı kutlu olsun. İyi ki doğurmuşsun :)

12/07/2011 08:07:00

Canım benım, seker yuzlum, annesının tatlı kuzusu...

Annen buradakı en sevdıgım ınsanlardan bırı. Baban ıse en az annen kadar seker bır ınsan olup bır o kadar da ılgınc bırı. Bu ıkı altın kalplı ınsanın füzyonusun sen ve ınan, kızıma en cok benzettıgım anne kuzusu belkı de sensın. Hıc hasta olma, pıtı pıtır konus, sevdıklerınle cos ve eglen, hayat sana hep adıl davransın. Hakkettıgını sana er ya da gec, en temızınden versın.

Canancıgım, hepınızın gozlerınden oper, tebrık ederım. Allah'ın ıznıyle nıce saglıkı, hayırlı, guzel yıllarınız olsun, hep beraber.

12/07/2011 08:08:00

Derin kizin dogum gunu kutlu olsun. Nice mutlu yillari olsun. Canan, senin de anne olsusunun 2. yili kutlu olsun.

12/07/2011 08:09:00

Doğum günün kutlu olsun derinnn bebek nice yaşlara inşallah :))

12/07/2011 08:13:00

Tatlı Derin kuzusu, yeni yaşın kutlu olsun:)
Ailenle, seni çoook sevenlerle nice mutlu sağlıklı senelere:)

12/07/2011 08:23:00

Derin mutlu yaşların olsun tatlı kuzu :)

Doğum günün kutlu ve mutlu olsun ...

12/07/2011 08:28:00

Doğum günün kutlu olsun Derin:)

Nice sağlıklı,mutlu yaşlara..

12/07/2011 08:29:00

nıce yıllara Derin :) mutlu yılların olsun inaşşlahh

12/07/2011 08:29:00

Çok teşekkür ediyorum hepinize, iyi ki bu siteyle raslaştım ve sizleri tanıma imkanı buldum. Bu sabah benim için çok güzel ve de bir o kadar duygusal bir gün.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...