BAŞAK ÇELİK

Ynt: BAŞAK ÇELİK

02/16/2011 09:32:00

Mutlu senelere Başakçığım

02/16/2011 09:46:00

Nice nice mutlu yıllara..

02/16/2011 09:48:00

Başak'cım, sen iyiki ama iyiki doğmuşsun ve iyiki Çınar'ı doğurmuşsun ki burada buluşmuşuz. Çok emeğin var bebelerimizde, teşekkür eder nice nice mutlu yıllar dilerim..

02/16/2011 10:53:00

Başak'cım mail attım ama telefona güvenemedim bir de burda kutlayayım dedim, arıza garantici kişi:ben. Maildeki kadar uzun olmayacak söz söz :)) Bi hepi börtdey, bir de montessori bacının şarkısını söyleyip çıkıcam, yoksa repertuarım geniş biliyorsun :))) 

We celebrate your birth, 
And your place on the earth.
May the sun, moon and stars,
Bring you peace where you are...

Şarkıyı söylemesi benden, elinde dünya, bilmem kaç kere güneşin çevresinden dönme işi senindir bacım... Sağlıkla, mutlulukla, gözünün içinin güldüğü, sevdiklerinde, ailenle sıcacık geçecek nice nice yıllar diliyorum sana...

Sevgiler,
Zelal.

02/16/2011 11:14:00

Mutlu yıllar adaşım:)
Hatta aynı zamanda meslektaşız yanılmıyorsam. Çınar' la nice mutlu, sağlıklı, neşe dolu yıllar dilerim.

02/16/2011 11:25:00

Nice yaşlara cancan, kutlu mutlu olsun doğum günün. Mutlu huzurlu ve ŞANSLI bir yıl olsun sana ;)

02/16/2011 11:34:00

Vurguladım, seni mi kıracağım ;)

02/16/2011 11:44:00

gül biraz, bugün sen giriyorsun yeni yaşına. mumları üfle ve bir dilim kes hayattan.... nice yıllara. doğum günün kutlu olsun.

02/16/2011 11:57:00

Bundan aylaaaar aylar önce,  bak sana neler yazmışım;
''Başak ne zamandır yazıcam aklımdaydı. Nedenini sorma da, sen çok değişik bi kadınsın. Çok vefalı, çok sıcak, çok içten... Yıllardır tanıdığım bir dost gibisin. Belki bir kız kardeş....''
Hala aynı düşüncedeyim, hatta daha fazlası... İyi ki doğdun canım arkadaşım...........

02/16/2011 12:08:00

Sevgili Başak , tüm sevdiklerinizle nice sağlıklı, mutlu yaşlar dilerim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...