Antalya Lara...

Ynt: Antalya Lara...

08/01/2012 13:05:00

Merhaba  ugurlubaykus1 hoşgeldin biz çok yakınız bende genpa yanındayım umarım oğluşunu sağlıkla kucağına alırsın...

08/01/2012 13:14:00

ne güzel bi isim uğurlubaykuş..hoşgeldin.. Denizcim selam..biz de Gamzeyle e bebek mi denizemi gitsek  diye konuşuyoduk.. yarın bi minifarmmı yapsak..ama Yeşim gelemez o zaman.. cumartesi de olur aslında..

08/01/2012 13:18:00

Yasemin ben Dilek merhaba  Deniz'in annesi Dilek :))  yahu karıştırmayın artık isimlerimizi Yeşim de çok karıştırıyor:)) Minifarm yapalım geçen gün Aslı ile de konuştuk uzun zamandır gitmiyoruz diye cumartesi de olur ben her türlü uyarım bizim paşa yeni hastalıktan kurtuldu birkaç gün geçse iyi olur...

08/01/2012 13:28:00

canım ya kusuruma bakma..dört bi yanım deniz karıştırdım:) geçmiş olsun kuzuyada.. tamam o zaman cumartesi minifarm diyelim o zaman.. saatide Yeşim söylesin.. çalışan olarak..

08/01/2012 13:37:00

Yok canım ne kusuru:) teşekkür ederim geçti çok şükür... ben Yeşim'e mesaj da yazayım burdan yazarız yine saati onun içinde uygunsa cumartesi görüşmüş oluruz...

08/01/2012 16:00:00

Ugurlubsykus hosgeldin, oglunun saglikla dogmasini dilerim :) Cumartesi minifarm mi yapiyoruz?

08/01/2012 16:05:00

ooo süpersınız,bi gün gelmeyı çok ıstıyorum buluşmanıza,,haftasonu olmaz ama hafta içi yaptıgınızda belkı=)

iyi eğlenceler şimdiden=)

dilek ben de aynı şekılde hep deniz dıye anımsıyorum seni,gel senın adın da denız olsun=)

08/01/2012 16:09:00

Ben Deniz isem oğlumun adı nasıl Dilek olur diye kendime sordum şimdi:)) adım Deniz olsun isterdim ama Sayko bu sefer gel valla çok isterim. Evet şimdilik cumartesi gidelim diyoruz saat belli değil henüz...

08/01/2012 16:17:00

ugurlubaykuş hoşgeldin, Fener'deyim ben de yakınız:) bebişine sağlıkla kavuş. Bu arada cuma günü minifarm varmış, Ebru'nun durumuna göre ben de katılabilirim. Ateş ve kızarıklık kafamı çok kurcalıyor çünkü:(

08/01/2012 20:57:00

Hoşgördük bayanlar :)

Bakıyorum da sizler şuan itibariyle kıdemli annelersiniz. Ne güzel bu zamanarı biz de görcez inşallah... Buluşmalara katılmayı dilerim. Ancak şuan hamileliğin sonlarına doğru tıs tıs modlardayım, malum sıcak :) Bir de kuzumun eksiklerini halletmeye çalışıyoruz öyle işte ama takipteyim elimden geldiğince..

Not:momoveannesi yerim sizi ayriyetten pek bir datlısınız ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...