cereninannesi_( figenimin kendi deyimiyle)_ CESUR CERENİN_doğum günü:)))))))))

<123>

Ynt: cereninannesi_( figenimin kendi deyimiyle)_ CESUR CERENİN_doğum günü:)))))))))

12/30/2012 16:30:00

Cerennnnnnnnnnnn cesur cerennnnnnnnn tatlı cerennnnnnnnn.İyi ki doğmusun savaşçı kuzum benim.Hayatın bundan sonra kolaylıklar içinde geçsin.Sağlığın mutluluğun daim olsun.
Figencim seni de kutluyorum,böyle cesur ve savaşçı inatcı bir kızın olduğu için :)
Öpüyoruz sizi....

Burcu&Duru

Ynt: cereninannesi_( figenimin kendi deyimiyle)_ CESUR CERENİN_doğum günü:)))))))))

12/30/2012 17:00:00

nice mutlu sağlıklı yıllara crencim iyi ki doğduunn

12/30/2012 17:55:00

Hikayenle hepimize güç vern güzel kız, iyi ki doğdun!

Yeni yaşın sana bol talih, sevgi, mutluluk , sağlık getirsin yeni yaşın mutlu anılarla bezensin :)

Nice mutlu yıllara

12/30/2012 19:06:00

Tatlı, güler yüzlü Cerencik, tüm yaşamın boyunca hep gül, sağlıklı, mutlu, upuzuuun ömrün olsun, nice yıllara, tebrikler :)))

12/30/2012 19:57:00

nice salikli dogumgunleri olsun guclu cerenimizin :-)figencigim yavrunun yeni yasi saliklar getirsin:-)

12/30/2012 21:39:00

nice senelere ceren tüm güzelliklerin seninle olması dileğiyle..

12/30/2012 22:13:00

Taşınma telaşı ve diğer olan işlerin koşuşturması var bu günlerde. Gece gece ağlattınız beni hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Kuzum benim 2 yaşına basıyor inanmıyorum daha dün gibi minnacık şekilde elime verdiklerinde "Ben şimd ne yapacam" diye ağlamam...

Kuzum hep mutlu güzel bir ömrün olsun inş. İyi ki varsınız güzel anneler...

12/30/2012 22:23:00

Nice mutlu yillar dilerim :)

12/31/2012 08:34:00

Cerennnn küçük savaşçı, iyi ki doğdun, artık memleketindesin, çok güzel, mutlu ve sağlıklı bir ömrün olacak inşallah :) Figencim öperim :)

12/31/2012 09:01:00

Cesur cerenim hakkaten cok cesursun anneciginin dedigi gibi ve annen gibi!!! Ikinizi de tebrik ediyorum ve yeni yasin kutlu mutlu olsun diliyorum.. Yeni yasantiniz size once saglik, sonra huzur ve mutluluk getirsin insallah..opuyorum ikinizi de..

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...