cereninannesi_( figenimin kendi deyimiyle)_ CESUR CERENİN_doğum günü:)))))))))

<123>

Ynt: cereninannesi_( figenimin kendi deyimiyle)_ CESUR CERENİN_doğum günü:)))))))))

12/31/2012 10:07:00

cerencimm nice sağlıklıı yıllara bebekimm :)

Ynt: cereninannesi_( figenimin kendi deyimiyle)_ CESUR CERENİN_doğum günü:)))))))))

12/31/2012 11:33:00

Cesur Ceren güzel kız iyiki doğdun Nice nice güzel yılların olsun inş. Umarım hayatın boyunca hiç bi zorlukla karşılaşmadan mutlu bir ömür geçirirsin ailen ve sevdiklerinle minik savaşçı kız :)

12/31/2012 12:01:00

iyiki doğmuşsuun cesur ceren annenin umudu sevgi aşkıyla hep mutlu kalın nice mutlu yıllaraa

12/31/2012 12:32:00

Cesur Cerenim mutlu yaşlara.. huzur dolu saglıklı yılların olsun inşallah.. bıdır bıdır konusugun pıtır pıtır yurudugun bir yıl olsun anneni babanı çok mutlu et inşallah... 

01/02/2013 10:04:00

Figen, Cesur Ceren'in doğum gününü kutlarım, nice mutlu yıllara, hep birlikte, sağlıkla girin inşallah:)

01/02/2013 12:46:00

mutku yillar cerencimmmmmm yeni yasinda daha buyuk basarilara adim atman dilegiyle seni kkkoopppkobacannn opuyoruz nehir kuzusuyla beraberrr :)

senide kutkarim figenimmmm

01/08/2013 15:09:00

Saglikli mutlu bol aktiviteli bir yil diliyorum cerencim ;-)

Figencim seninde anneliginin yeni yilini tebrik ediyorum canim :-*

01/08/2013 16:41:00

nice mutlu yaslari olsun,omru uzun,bahti acik olsun

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...