Derin'imin doğum günü

02/03/2012 11:35:00

Bugün canım kızımın doğum günü..şu adnda 2,5 saattir birlikte hastane odasındaydık...sancılı bir doğum başlangıcı bir türlü gelmeyen bir bebek ve sonunda sezaryen işkencesi...hala rüyalarıma giren doğum hikayem..ama şuan onu o kadar çok seviyorum ki herşeye değer..hayatta iyiki yapmışım dediğim en önemli şey..anne olmak muhteşem birşeymiş...annem diyordu zaten bir doğur keşke daha önce yapsaydım diyeceksin..gerçekten öyle hayatımın anlamı oldun seni seviyorum cnm kızım..

Ynt: Derin'imin doğum günü

02/03/2012 11:49:00

Ne mutlu size. İyi ki doğmuş güzel Derin..

02/03/2012 11:58:00

Sevgili  Derin

Yeni yaşın kutlu olsun kuzucuğum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim bebeğim .

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

02/03/2012 12:14:00

İyi ki doğmuş Derin kuzun:))

Nice mutlu seneleri olsun:)

02/03/2012 19:42:00

hepinize çok teşekkür ediyorum..
bu arada çigdem kızım mickey mouse hastası bilip de koymuşsun sanki..:)

02/03/2012 21:03:00

nice mutlu yıllara bebeklerımıze sahıp olabılmek ıcın cok acılar cekıyoruz ama sonuclarına deyıyo mutlu huzurlu saglıklı nıce yaslar dılıyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...