Bebek keki

<12>

Ynt: Bebek keki

04/11/2012 20:06:00

Hofass. Bir de bu cikti simdi. Ben ne biliyim memleketteki bilmemkim teyzenin kac derecede kaynagtigini. Hazir alsak, bu sefer de icinde katki maddesi mi var falan filan... Bazen cehalet mutluluktur diye dusunuyorum. Boyle seyler okudukca uykularim kaciyo valla..

04/11/2012 20:08:00

okuma arkidişim okuma, köydeki çocuklara bak tombul topalaklar demek ki memleket pekmezleri her zaman iyidir :)

04/11/2012 20:13:00

Walla bende okumadim. Biktim artik onu yedirme bunu yedirme. Ac kalicaz, hadi biz yine biseyler buluyoz yemek icinde torunlarimiza hap cikicak herhalde:/

04/11/2012 20:13:00

Arkadaslar sorun teyzenin geleneksel metodu degil. Geleneksel metotlarda HMF oranlari dusuk. Guvendigin bildigin bir yerden alabilirsin. 

04/11/2012 20:17:00

Ne bilim yuksek isida falan yazmis. Sonucta pekmez kaynatilarak yapilan bisey. Keke, kurAbiyeye katmiyorum artik. Gerisi de bilemiycim.. Yisin gayri:)

04/11/2012 20:20:00

Ben de ayni mantiktan yola cikiyordum ama isinin ani ve yavas yavas olmasi bile uretiminde etkili imis.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 BICIRIKLARA YEMEK TARİFLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...