1. yaş günü için fikirler

Ynt: 1. yaş günü için fikirler

06/21/2010 17:08:00

bizimde 10 günümüz kaldı ilk doğumgünümüze.erzurumda neler yapabiliriz diye araştırıyoruz daha.hergün yağmur yağdığından açık havada yapma hayalim suya düştü.muhtemelen evde olucaz o yüzden.aile ve birkaç arkadaşla.ama işallah seneye istanbulda güzel bir parti düzenleyebiliriz.  ve evet ada muhteşem bir fikir.çook şanslısınızzz...çok özledim oraları...

06/22/2010 05:00:00

Ozguranne ozel msj yollayamıyorum bir sekilde olmuyor o yuzden buradan yazıyorum

Dogumgununu bizim icin cok ozel oldugundan ve Lara gecen yazı tumuyle orada gecirdiginden Buyukada'da yaptık zaten evi de 8 aylık hamileyken almıstım 15 gun sonra da Lara gelmisti. Soyle ki, otelin adı Gala Butik otel Cankaya Cd.No.3 adresinde. Aile isletmesi. Bembeyaz, piril pirl bir otel. Calisanlar cok yardımcı, positif. Menuyu ben saptadım, adambası 20 TL ye geldi. Pastayı Buyukadaya kartal pelitten getirttim. Aynen katalogta gozuktugu gibiydi. Bu arada pastaları hep 5 dili fazla dusunun, 15 dilimlik pasta istetince 20 kisilik geliyor ornegin. Mekan 3 saatligine bizimdi (teras) muzik istemedim (klasik muzik severim onu da kimse anlamaz ondan) herkes memnun kaldi organizasyonumuza da fazlasıyla degdi. Zaten yol uzak gozukuyor ama sevenler geliyor. Pazar gunu olmaması sartıyla - Pazar gercekten ada copluge donuyor. Sevgiler.

06/22/2010 05:30:00

Ben de Ada'da dogumgunu kutlama fikrine bayildim.

Seralp, icecekleri ve yiyecekleri soguk tutmak icin buyuk buzluklara buz koyup tasidik. Pastayi da ayni sekilde buzlukta beklettik.

50 kisi buyuk kucuk toplam sayi, alan genis oldugu icin sorun olmadi.

Amerika'da yasiyoruz, mekan gol kenari bir park. Mahalle ici, haftasonu cok kalabalik olmayan bir park sectik. Baska sorun olursa tabii ki sor :)

Ozguranne ve Heidi, bu arada kizimin 2.yas gunu icin sizin fikirlerinizi caliyorum: minik albumler ve video show, harikasiniz :)

06/22/2010 14:18:00

Bence mutlaka bir de davetiyeniz olsun....Süper oluyor..:)

06/23/2010 07:34:00

Cevaplar için teşekkürler sedavesila... Mekanı cok merak ediyodum... Sen Amerika deyince hayallerim suya düştü bi nevi :D Lakin pek güzel ve temiz pak görünüyodu... Neyse herhalde Yıldız Parkı seceneğimizi kullanıcaz..

Elif-alya bizim minikler aynı gün mü doğmuş yoksa bizim de an itibariyle 9 gün var... Doğumgünü 2 Temmuz bizimkinin..

Davetiye güzel fikirmiş... bi bakalım neler yapabiliriz...

Ada"da dogumgünü gercekten süper fikirmiş... İyi ki doğmuş miniginiz :D

08/28/2010 08:31:00

merhaba.4 gün sonrada benim oğlumun doğumgünü.etrafta pek yaşıt bebek yok.büyükler ağırlıklı bir doğum günü olacak..fikir veririmisiz

08/28/2010 17:19:00

bizimde 2 ay sonra doğum günümüz,bende araştırıyorum bu ara.bence büyüklerde olsa çocuğunuz için temalı şapkalar,peçeteler vb. olan balonlu süslü bir parti verseniz iyi olur ilerisi için iyi bir hatıra olur.Bulduğum şeyler arasında çocuklar için şeker,küçük hediyeler,büyükler için bebeğinizin resminin olduğu bir magnet verebilirsiniz gelenlere.palyaço çağrılabilir.kendi çocuğunuza bir kostüm giydirebilirsiniz vs. bende düşünüyorum bunlardan neleri yapabilirim diye?

08/28/2010 17:23:00

bu arada doğum günü süsü,balonu satan güzel bir yer bulursanız haber verir misiniz?e-bebek de var bildiğim kadarıyla ama biraz pahalı bir yer orası..

08/29/2010 07:27:00

Doğum günü süsleri için parti malzemelerine bakabilirsin. Erenköy bağdat caddesinden ethem efendiye girince hemen solda. Ayrıca mohinide de var bir şubeleri. Biz daha dün kutladık 1. yaş günümüzü.. oradan tabak, peçete, bardak, happy1st birthday yazısı, masa örtüsü kapı bannerı falan aldım. Ama orası da pahalı, yoksa daha neler neler var..

08/30/2010 11:51:00

doğum gününüz kutlu olsun,teşekkür ederim en kısa zamanda bakarım.evde mi dışarıda mı yaptınız?pastanızı nereye yaptırdınız?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
1 yaş civarı bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...