ilk günler

<1234>

Ynt: ilk günler

10/20/2010 07:26:00

Yüksel, oyun grubu mu kreş mi? Bizim daha önce (Duru 6 aylıkken) gittiğimiz oyun grupları 1 saat süren ve ebeveynlerin gözetiminde oyun oynanan yerlerdi. Yemek falan demişsin ya, kafam karıştı.....

10/20/2010 07:31:00

ezgicim, haftada 3 gün (pzt-çarş-cuma) 10:00-12:30 arası oyun grubu. eğer istersek yemeğini de orada yiyor. ben öyle tercih ediyorum, biraz yemek alışkanlıkları gelişsin diye. oyun+resim+aktivite+yemek..işte 2 saat sonra eve dönüyorlar. istanbulda 2-6 yaş alan pek çok kreşte böyle bir uygulama var, fiyatları değişiyor yerine göre.

10/20/2010 07:40:00

Aaaa iyiymiş:) Yemek olayını çok iyi düşünmüşsün, Duru kreşte çok yeni olmasına rağmen, yemek olayında çağ atladı diyebilirim.
Rüya kuzusuna hayırlı olsun diyelim, umarım diğer çocuklarla da bir an önce kaynaşır. Aralarına alsınlar kuzuyu yaaa:))))))))

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
KREŞ GÜNLÜKLERİ....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...