1.Uluslararası Bursa Çocuk Hakları Film Festivali

<12>
11/18/2011 10:10:00

'1. ULUSLARARASI BURSA ÇOCUK HAKLARI FİLM FESTİVALİ’ BAŞLIYOR

ULUSLARARASI BURSA ÇOCUK HAKLARI FİLM FESTİVALİ’, 21-23 KASIM TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK.- TÜRKİYE’DE İLK KEZ DÜZENLENECEK OLAN ‘1.

Uluslararası Çocuk Hakları Film Festivali’, 21-23 Kasım tarihleri arasında Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) gerçekleştirilecek.Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği ve Bursa Valiliği ile UNICEF Türkiye Milli Komitesi işbirliğinde hazırlanan, Türkiye’nin ilk ‘BURSA –

Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi ve çeşitli kurumların desteğiyle gerçekleştirilecek olan festival, Merinos AKKM Osmangazi Salonu’nda düzenlenecek.Bursa Valiliği ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi işbirliğinde, 21 Kasım Pazartesi günü başlıyor. Uluslararası Bursa Çocuk Hakları Film Festivali’,Çocuk Hakları Sözleşmesi’nin temel yapı taşlarından biri olan çocuk katılımının uluslararası düzeyde sağlanmasına katkıda bulunmak amacıyla yapılacak olan ‘1.

Türkiye’nin farklı illeri ve dünyanın çeşitli ülkelerinden katılacak olan çocuklar, film gösterimlerinin yanı sıra çocuk hakları konulu poster sunumlar, resim, karikatür, el sanatları atölyeleri ve sergilerle, yaşadıkları ve yaşamak istedikleri dünyayla ilgili düşüncelerini, hayallerini ve üretimlerini paylaşma imkanı bulacak. 3 gün sürecek olan festivalde, ‘Türkiye’de Çocuk Hakları’ konulu panel, çocuk gösterileri, çocuklara ve büyüklere yönelik film gösterimleri ve atölye çalışmaları da gerçekleştirilecek. Festival boyunca yapılacak olan film gösterimlerine ise tüm vatandaşlar ücretsiz olarak katılabilecek.

Ynt: 1.Uluslararası Bursa Çocuk Hakları Film Festivali

11/18/2011 12:09:00

Belkıs iyi oldu paylaşman teşekkürler, ben de burada gönüllü görevli olacağım drama ve kukla tiyatrosu bölümünde. Güzel bir festival olacak katılımın çok olması dileğiyle..

11/18/2011 14:09:00

program belli mi arkadaşlar? belediyenin sitesinde başka bilgi yok da...

11/20/2011 18:54:00

buldum ama ekleyemedim word dosyası ama kopyalanmadı. Neyse uğraşayım biraz..

11/21/2011 07:03:00

http://www.dosya.tc/server6/wRmPEw/1.bursachfestivalprogram.doc.html

Programı bu linke yükledim.
İndirip açabilirsiniz.

11/21/2011 10:21:00

festivale baktımda mommo kız kardeşim diye bir film var trt1 de izlemiştim sonunda çok üzülmüştüm gözlerim dolmuştu

11/21/2011 10:22:00

müzik erkan oğur

11/21/2011 10:31:00

dilberlerin düğünüü

11/21/2011 11:31:00

kızlar gıdecekmısınız buna bende katılma ısterım

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...