HÜSEYİN SARP'ın DG...mother_of_sons( hasret)

01/10/2013 20:02:00

canım benim biraz geç farkemiş olduk ama nice sağlıklı mutlu huzurlu yıllara inşallahhh...yüzünüzden gülümseme hiç eksi olmasın ...sağlıklı ve mutlu bir ömrü olsun ...sevgilerimizle öpüyoruz sizi örtmenim  ;)

Ynt: HÜSEYİN SARP'ın DG...mother_of_sons( hasret)

01/10/2013 20:12:00

Nice mutlu yaşlara:) Güzel anne, bu harika günlerinde 2 meleğe sahip olacak şekilde şanslısın. bizde seni tanıdığımız için çok şanslıyız. Sen benim nurtideki ilk arkadaşlarımdansın :))Anneliğinin ilk yılı kutlu olsun. Akıllı ve yakışıklı Sarp paşa yaşgünün kutlu olsun :)

01/10/2013 20:18:00

gündaşımızsınız,kendi telaşımızdan unuttuk bizde, mutlu huzurlu nice yılları olsun,sarp paşanın

01/10/2013 22:12:00

çookkk mutlu ettiniz kızlar :)) tekrar teşekkürler :))

01/10/2013 22:12:00

Doğum günün kutlu olsun sarp nice mutlu sağlıklı güzel günler geçirin annen baban kardeşin ve sevdiklerinle inş.

01/11/2013 05:59:00

Nice mutlu huzurlu yıllara sarp doğum günün kutlu olsun.

01/11/2013 08:49:00

Anneciğinle, babacığınla, seni seven herkesle geçireceğin saglıklı, mutlu, huzurlu, başarılarla dolu upuzuuun bir ömrün olsun Sarp bebek:))) Hasretciim hep güzel günlerini gör inşallah yavrukuşun. Anneliğinin ilk yılı kutlu olsun canımm. Darısı 2. meleğin başınaaa:)))

01/11/2013 08:51:00

teşekkürler arkadaşlar :))

01/11/2013 19:07:00

Nice mutlu yaşlara Sarp!!! Nice sağlıklı, mutlu, sevgi dolu yaşların olsun!!!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...