Nasil gidiyor bebekcanlarla hayat?:)

03/25/2011 16:15:00

Merhaba ege bebegim ucuncu ayina yaklasiyor.gunduz uyumuyor suan 5 dk.daldi bende anneler neler yapiyor biraz sosyallesmek istedim:)

Ynt: Nasil gidiyor bebekcanlarla hayat?:)

03/26/2011 16:56:00

kolay gelsin:) daha çok uykusuz geceler bekliyor sizi. güzdüz benim kızımda uyumaz 5. ayı bitiyor. onun içinde mızmızlanmasın diye gündüz hep oyun halindeyiz. gündüz uyumayan çocuk çok zor

03/27/2011 09:13:00

Merhaba,

Evet yasamayan da anlamiyor bunu.butun gun baska hicbirsey yapamadigimizi.siz ne oyunlar oynuyosunuz bizim suan en buyuk eglencemiz oyun halisi.orda cok egleniyor.ama buyudukce cesitler neguzel artacak..

03/27/2011 19:28:00

Bizimkini oyun halısı kesmiyor maalesef. çabuk sıkılıyor sanırım yattığı için . 1 ay sonra oturunca destekle daha kolay olacak. şarkı söylemeyi çok seviyor bu aralar piyanosunu çalmayı seviyor dinlemek yetmiyor:) her türlü oyunu seviyor aslında yeterki uzun süreli olsun ve sık sık değişiklik yapılsın.

03/28/2011 20:52:00

Guzelmis:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 kasım aralık ve 2011 ocakta  doğum yapacaklar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...