Doula (Doğum Destekçisi) Olmak İsteyen Var mı?

08/07/2011 21:05:00

Sevgili Anneler,

Aranızda anne adaylarına doğumda profesyonel olarak destek olmak isteyen var mı?  Türkiye'nin ilk doula eğitimi Eylül ayında başlıyor.  Detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de daha olumlu doğum deneyimleri yaşanmasında doulaların rolünün büyük olacağına inanıyoruz.

Sevgiler,

Başak

Ynt: Doula (Doğum Destekçisi) Olmak İsteyen Var mı?

08/07/2011 22:15:00

Aslında ben çok isTiyordum Başak Hanım, sizden bilgi maili bile almışTım ama beklemediğimiz bi gelişme oldu Ve 2. bebeğimize gebe olduğumu öğrendik... Çok muTluyuz bu durumdan dolayı ama bu süreçTe böyle bi eğiTim almak nasıl birsey olur, buna VakTim Ve enerjim olur mu bilemedim, gözüm TakVimde düşünüp duruyorum birkaç gündür...

08/07/2011 22:18:00

Bu arada klaVyemiz bozuldu da o yüzden böyle büyüklü küçüklü yazışım... Yoksa göz zeVkinizi bozmak isTemezdim...

08/07/2011 22:28:00

Merhaba Seralp, tebrikler!  Eğer düşünme sürecinde Julia ile konuşmak istersen daha fazla bilgi için haber ver.  

Sevgiler,

Başak

08/08/2011 09:07:00

bende birine destek olmayi cook isterim

08/08/2011 10:03:00

Merhaba Sinem,

Eğitime katılmayı düşünürsen websitesindeki bilgileri inceleyip başvuru formu isteyebilirsin do-um@do-um.com'a email atarak.

Sevgiler,

Başak

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
1 yaş civarı bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...