bebeklerimiz 1 yaşına doğru ilerlerken...

12/08/2010 15:22:00

merhaba sevgili ocak anneleri,
doğum günlerimize az kaldı.hazırlıklara başladınız mı?doğum günü için nasıl planlar yapıyorsunuz?fikirlerimizi paylaşalım:)))

Ynt: bebeklerimiz 1 yaşına doğru ilerlerken...

12/08/2010 18:33:00

valla hiçbirşey,
belki şu curcuna parti evini düşünebilirim mahalle baskısı yersem:P,ama normalde böyle şeylere hiç hevesim olmadı,ne kendi düğünüm,ne doğumum , ne oğlumun sünneti vs...

12/09/2010 08:44:00

valla ben şimdiden başladım kızlar hazırlıklara:))14 ocak için yani yazıyorum unutmıyaym diye,mesela ohafta ailecek ve tek ardamı resim çektrmek için kesin gidilecek:) daha sonra şimdiden davetli listesi yapıldı ufak davetiye örn . buldum onalrı dolduruma hatta nette duydum böle ardanın resminin old. magnetler olabilr davetiye ile o verilebilir süsleme işi için gerekli mazl alınacak ben ardamın pastasını kendim yapıcam şimdiden 1 şeklinde şablon hazırladım hazırkekten kendim yapıcam şeker hamuru ile ist. gibi süslicem keza kurabiyeler ... sonra menü azbuçuk oturmaya başladı ufak tüyolar alıyorum herkesten araştırıyorum işte sizlerinde varsa fikirleri paylaşın iyi olmuş bu sayfa kızlar :) bu arada bebişlerimiz sizce yaşında yürür mü ?benmki sıralıyo çok güzl ama ne bilym yaşını karşılacak mı merak ediyorum

12/10/2010 10:44:00

Ben de hazırlıklara başladım, kızlarıma kıyafet hazırlıyoruz. Annem tütü (balerin eteği)dikiyor. Bne de bale pabucuna benzer patik buldum.
Minik balerinler olacaklar. Annem çok özenme diyor ama napiim.
Ayrı ayrı pastalar alıcam ikisi için de ayrı ayrı kesip foto çekicem
ilerde her birine özel davranıldığını bilsinler diye ....falan filan...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 ocak anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...