Tanışma yıldönümü....

08/02/2010 05:42:00

5 yıl önce bugün, onunla ilk tanıştığımda, ismi hiç hoşuma gitmemişti. O sıralar evliliğin E'sini bile düşünmüyor, hatta köşe bucak kaçıyordum. Ancak, ilk karşılaştığımızda garip birşey oldu ve 1 saniye, sadece 1 saniyeliğine aklımdan şöyle birşey geçti. ''Bu adam benim kocam olacak''
Hani insan gözü açıkken rüya gibi birşey görür, gözünün önünden bir sahne geçer ya, işte öyle birşey oldu ve hemen geçti gitti o görüntü... Sonra sık sık görüşmeye başladık. Herşeyimiz çok farklıydı; zevklerimiz, dinlediğimiz müzikler, büyüdüğümüz şehirler, şivemiz... :) Ama bu taban tabana zıt olduğum adam, yani ismini o zamanlar hiç beğenmediğim RECAİ, şu an hayatımın 2. mucizesinden biri:) Hayat insana garip sürprizler yapıyor ve ben 5 yıldır bu adamın gözlerine hala, aşık olduğum ilk günkü ışıltıyla bakıyorum... Seni seviyorum aşkım, sana aşığım canım kocam. İyiki seni tanımışım, iyiki benimsin. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun hayatımın anlamı......

Ynt: Tanışma yıldönümü....

08/02/2010 11:56:00

ne güzel şeyler yazmışsın ...okurken duygulandım valla :)kutlamak istedim canım ....

sevginiz daim olsun bebeğinizle bir ömür boyu mutlu olun bu gunu daha nice yıllar kutlayın inşallh :)

08/02/2010 12:16:00

Çok teşekkür ediyorum Aslıcım. Bütün iyi dileklerin, sen ve ailen için de geçerli olsun inşallah....

08/03/2010 09:47:00

Kutlu ve mutlu olsun Ezgicim:) Hatırladı mı peki?

08/03/2010 12:36:00

Aslında uzun uzun yazmak isterdim de, benim zilli şimdi uyanır Serpilcim. UNUTTU!!! Üstelik eve geldi, ben ellerine bakıyorum çiçek falan varmı diye. O da ''bugün sende bir gariplik var aşkım'' dedi. Ben de yok bişey, git bilgisayarın ekranına bak dedim. Tabiki bu sayfa açıktı:) Sonra kızı kucağına almış, bir çuval inciri berbat etti baban kızım deyip durdu, özür diledi. Aslında küsmüştüm ama, 1 saat sonra öyle güzel bir haber verdiki (ailemizin tümünü ilgilendiren çok büyük bir sorundu) küskünlüğüm uçup gitti:) Ama hala kırgınım:(((((
Not: Bu yazılanları da okutsammı ki:)?

08/03/2010 12:37:00

Ay Serpilcim aceleden unutmuşum sana teşekkür etmeyi. Çok sağol tatlım:)

08/03/2010 13:55:00

Rica ettim sekercim.. Zaten bin pisman olmustur unuttuguna:) Tanisma yıldonumu, evlilik yıldonumu, dogumgunu, vs. vs.. Bir suru kutlanacak gun var. Hangi birini aklinda tutayım diyordur herhalde:))

08/03/2010 16:30:00

Sevgili Ezgi çok hoş:))))) çoook rommantik daha nice 5 seneere:)

08/04/2010 06:27:00

Aslında haklısın Serpilcim bir sürü gün var da, benimki hiç unutmazdı. Hatta gece 12'yi 1 geçe kutlar, sabahtan da plan yapardı akşam için:) Çok kırgınım yane çoookkk:)
Deryacım; Çok teşekkür ediyorum. Evet yazdıklarım çok romantik olmuş ama, bir de kociş hatırlasaydı:) Ama bu yazdıklarımı okuyunca gerçekten çok utandı, üzüldü. Kıyamam ben ona yaaaa:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
YILDÖNÜMLERİ.....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...