Florya Neşe erberk oyun evi...eğlenceli olacağa benziyor.

Ynt: Florya Neşe erberk oyun evi...eğlenceli olacağa benziyor.

12/08/2011 16:53:00

rica,ederim,inş,memnun,kalırsınız,hayırlısı,olsun,oğlunuz,için

12/08/2011 16:55:00

Ben Hakan 6 aylıkken falan deneme derslerine katılmıştım.Oyuncaklarla oynadılar,müzik aletleriyle müzik yaptık,öğretmen masal anlattı,meyve saati vardı,bir de suluboya resim yapmıştık.fırçaları ellerine verip bizim yardımızla boyamıştık.çok eğlendik ki o zaman daha küçüğüz.en son olarak da bahçede salıncak vs oyuncaklar vardı.2 saat dolu geçmişti.bakalım şimdi nasıl olacak...

12/08/2011 17:02:00

niran ve skisac siz ne zaman baslayacaksınız?ben kararsızım alıp almamakta.1arkadasım daha var,aksam onunla goruselim karar verecegiz gidip gitmeyecegimize.Bizde 2 erkek olacagız,sizinkilerde erkek,erkek cogunluk bir grup olacagız sanırım:)

12/08/2011 17:03:00

Ben henüz rezervasyon yaptırmadım. ama 28 Ocak cumartesi başlamayı planlıyorum. Çok kesin bir tarih oldu :)

12/08/2011 17:08:00

hmm sizinle tanısamayacagız o zaman,biz daha yakın bir zamanda baslarız sanırım.evet tarihiniz cok kesin,masallahh:) planlı yasayanlara bayılıyorum:)

12/08/2011 17:14:00

:) planlamaya mecburum çok sıkışık oluyor ailece programımız. 3 ay içinde kullanılabiliyor. belki son dersiniz ile bizim ilk dersimiz çakışır Barış ile Eymen'de tanışır:)

12/08/2011 17:18:00

Ben de henüz rezervasyon yaptırmadım.bir de şöyle bir durum var ne zaman başlarsan 4 hafta üst üste gidiyorsun.bugün aradığım bayan öyle dedi.sanırım ocakta başlarım gibi geliyor.

12/08/2011 17:19:00

O zaman Hakan ile Eymen'de tanışmış olur :)

12/08/2011 17:22:00

nerelerde oturuyorsunuz bayanlar.birde isimlerinizi öğrenebilir miyim.nick de de belli olduğu üzere ben Niran

12/08/2011 17:30:00

ben pınar.avcılardayız biz 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...