Florya Neşe erberk oyun evi...eğlenceli olacağa benziyor.

Ynt: Florya Neşe erberk oyun evi...eğlenceli olacağa benziyor.

12/09/2011 09:58:00

Bana telfda öyle söylediler.bakalım bir de sizler telf edin de teyit edeyim.bana mı öyle söylediler diye.merak ettim şimdi canlar..

12/09/2011 10:04:00

evet ben de aradım şimdi öyleymiş niran.. ben bi arkadasımdanhaber bekliyorum sanırım ona göre hareket edicem..

bu arada biz de daha önce gitmiştik bir kere.. cok fazla bi beklentiniz olmasın ama vakit geçirmek sosyalleşmek ve aktivite olarak değerlendirilebilir fiyat uyguna geliyor..

12/09/2011 10:08:00

Ben de denedim sırf Hakanın biraz eğlendirmek ve atlayıp zıplasın enerjisini alsın diye gidicem.hatırladığım kadarıyla bunun fiyatı tek gün fiyatı yani 50 tl civarındaydı.

bu arada Zeren nerde oturuyorsunuz Halkalının.baya arkadaş çıktı Halkalıdan ne güzel

12/09/2011 10:15:00

benim okuldan da iki arkadaş aldı yarın gidecekler.

12/09/2011 10:32:00

Niran bitek acelyaya backtik bide etaplara aslinda ben gunes parkicok begendim ama orasida cok pahali bakalim ev alip icini istedigimiz gibi yaptirmayi dusunuyoruz ins.

12/09/2011 10:35:00

ben de kendi zevkime göre yaptım evi.güneşpark evleri çok güzel evet.şimdi bizim arkamızda eroğlu diye bi firma yapıyor orası da güzel.tema park olacak ya halkalı çok değerlenecek.hayırlısı olsun canım.

12/09/2011 10:40:00

Evet cnm kismet belki komsu oluruz:))

12/09/2011 10:43:00

tabii neden olmasın :)))

12/09/2011 11:13:00

evet değişiklik oluyo gerçekten de..bunun son alım zamanı ne zamana kadar..sürekli arttırıyolar anladıgım kadarıyla süreyi..komşuymuşuz ben de soyaktayım

12/09/2011 11:28:00

bizim evler o soyak villarına bakıyor komşu:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...