2010 erkek anneleri,sünnet için ne düşünüyorsunuz?

<123>

Ynt: 2010 erkek anneleri,sünnet için ne düşünüyorsunuz?

03/20/2011 19:25:00

aslı_arda,

lokal anestezi oldu
zaten sadece o iğne batarken ağladı,saniyeler sonra da bitti ağlaması

03/20/2011 20:32:00

Selam Arkadaşlar,
bizde düşünüyoruz..dr.muz olabilir dedi..sakıncası yok dedi..
tubacım senin yazını okudum ve daha çok araştıracagım.. vaz mı geçsek acaba.. bu konuyu çok iyi araştıralım ve birbirimizle paylaşalım..

03/20/2011 20:40:00

evt kesnlikle paylaşalım ben şuan doktorumuz öle dedi diye inanın böle bi soğukluk geldi ve ertelemeyi düşündüm ama bir başka dokt daha sorsam mı ama buda bebekliğinden beri ardanın doktoru yani valla kimi yapılmalı kimi de böle bekleyn diyo ??

03/20/2011 21:03:00

ben yarından itibaren araştıracagım..senin dr samimiyetine inanıyorum..  kime sorsak aslında parayı hemen kazanmak için yaptırın diyecekler... biz araştıralım canım sonrada edindiğimiz bilgilerle karar verelim..:))) hayırlısı olsun..

03/21/2011 07:17:00

genel aneztesi olacak bizim oglanlar artık. kaç yaşında olurlarsa olsunlar aynı. o yüzden bence zararı yok. bir an önce olup bitsin diyorum ben. 6 yaşında çok daha bilinçli olacaklar. şu anda unutmaları daha kolay.

19 mayıs gibi düşünüyorum ben.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 ocak anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...