12 aylık oğlum hala bebek gibi yiyor ...

<123456>

Ynt: 12 aylık oğlum hala bebek gibi yiyor ...

02/01/2011 14:09:00

:) deynerya çok güldüm allahta seni güldürsün :) benimki tammm ömür törpüsü tek zararı kendine. beslenme olayına çok karşı. nispeten iyi günlerimizde oluyor ama bu hafta diş geliyor iş koptu :)

02/01/2011 14:12:00

Bende diş olayıda kopuk anlayamıyorum artık, sanki, azılar kabarık ve beyaz ama bir aydır bu böyle el her an ağızda ha diş gelecek ondan yemiyor, ha diş gelecek ondan uyumuyor, ha diş gelecek ondan huysuz ama o diş yok piyasada :s

02/07/2011 13:52:00

Doktorumuz bize bebekler 1 yaşşından iki yaşına kadar düzenli beslenmezler sadece günün bir öğününü güzel yerler dedi. Zaten kilo almaları çok yavaşlarmış. Dolayısıyla stres yapmamıza gerek olmadığını söyledi. Bende zorlamıyorum zaten biz yemek yerken bacağımı çekiştirip vey vey diyo :)) Diş çıkarırkende çok huysuz oluyolar..

02/07/2011 13:52:00

Doktorumuz bize bebekler 1 yaşşından iki yaşına kadar düzenli beslenmezler sadece günün bir öğününü güzel yerler dedi. Zaten kilo almaları çok yavaşlarmış. Dolayısıyla stres yapmamıza gerek olmadığını söyledi. Bende zorlamıyorum zaten biz yemek yerken bacağımı çekiştirip vey vey diyo :)) Diş çıkarırkende çok huysuz oluyolar..

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
1 yaş civarı bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...